Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel ma voltunk kisálla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel ma voltunk kisállatkereskedésben, és elsírta magát annyira tetszett neki 3 kis aranyos állat. Szerintetek meglepjem az egyikkel, vagy mindegyikkel? Örülne neki (k)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem örülne.
2014. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 C0r3 ***** válasza:
Vedd meg, az nagyon kedves lenne tőled. Jó srác vagy, sok sikert nektek!
2014. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sztem igen!!!

De először puhatolozz hogy egyáltalán alkalmas-e pl. lakása állattartásra

2014. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2 hete másról sem beszél, csak hogy szeretne még párat :)


Már van neki kettő ebből a fajtából, de szeretne még. Annyira aranyos :)

2014. ápr. 24. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Milyen állat?

Amúgy szerintem csak az egyiket vedd meg.

2014. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos gesztus:)

De az allattartas nagy feleloseggel jar!

2014. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tengerimalac :)
2014. ápr. 24. 16:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Imádja az állatokat és nagyon sok volt/van neki szóval nem probléma az elhelyezés
2014. ápr. 24. 16:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos örülne neki, viszont ha a szüleivel lakik szerintem rájuk is tartozik. Illetve egy kisállat felelősséget, törődést igényel, csak akkor lepd meg vele, ha szüleinek sem akadály, illetve biztos lehetsz felőle hogy rendesen gondozva lesznek és lesz helyük stb.
2014. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem volt évekig tengerimalacom.

ha képes rá, hogy 3 naponta kitakarítsa az almukat (szalma, forgács), és naponta legalább 3-4 szer ad nekik zöldséget enni, plusz kukoricát stb-t akkor tarton malacot. de ha csak dísznek kell, akkor ne, mert a malacok igénylik a mindennapos simogatást. én mindig kivettem őket este és az ágyon rohangáltak :D

2014. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!