Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, majd rájött, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, majd rájött, mégis szeret. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Párom azzal az indokkal hagyott el nemrég, hogy már nem szerelmes.

Most majd két hét után beszéltünk és mondta, hogy nagyon megbánta, nagyon magányos és úgy érzi mégis szeret engem és velem akar lenni, bár fél,hogy meg sem érdemel engem.

Én nagyon szeretem és újrakezdeném vele szívesen, de nem szeretném, hogy ugyanezt még egyszer eljátssza.

Mit gondoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?


2009. dec. 22. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
10:54-es nek van igaza. Nem szeret egyedül lenni, tényleg ne álltasd magad, lehet ha talál valaki mást akkor végleg elhagy.
2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!