Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, majd rájött, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, majd rájött, mégis szeret. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Párom azzal az indokkal hagyott el nemrég, hogy már nem szerelmes.

Most majd két hét után beszéltünk és mondta, hogy nagyon megbánta, nagyon magányos és úgy érzi mégis szeret engem és velem akar lenni, bár fél,hogy meg sem érdemel engem.

Én nagyon szeretem és újrakezdeném vele szívesen, de nem szeretném, hogy ugyanezt még egyszer eljátssza.

Mit gondoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?


2009. dec. 22. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk is ez volt de 1 hét után újra összejöttünk ! Mert egyikünk se bírta a másik nélkül ! A vicces az volt h közben úgy találkoztunk mintha semmi sem történt volna :)
2009. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
engem az exbarátnőjéért hagyott el 3hét után..rá 2hétre újra eggyütt voltunk mert rájött engem szeret..ennek 10 hónapja:) azóta nagyon boldogok vagyunk! :)
2009. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanaz történt mint az első válaszolóval...
2009. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En is otthagytam a baratomat mert mar nem szerettem. Sot, az se biztos hogy valaha szerelemmel szerettem. Nah de nem is ez a lenyeg most itt, hanem az, hogy miutan otthagytam, egy fel pillanat nemsok, annyiszor se jutott aztan eszembe. Ez igy durvan hangzik, de igy volt, mert mar tenyleg nem szerettem. Jobb is volt igy mindkettonknek.

Ezzel azt akarom mondani, hogy biztosan szeret meg, ha vissza akarja csinalni a dolgot. Ha nem szeretne, nem tenne, hidd el.

Az mas tema, hogy mennyire szeret, mert en azon az allasponton vagyok, hogy aki egyszer otthagyott, az maskor is megteszi. Mert ugye ha annyira nagyon nagyon szeretne eleve nem hagyott volna ott...Fontold meg mit teszel, ha nagyon szereted fogadd vissza; viszont ha ugy gondolod hogy tulelned nelkule es eselteg talalnal olyat aki jobban is megbecsul, akkor lepj tul rajta.

Tudom hogy nem ilyen tipusu valaszt vartal, de azert remelem segitettem.

2009. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De jó ezeket olvasni!

Nagyon szeretnék bízni benne, hogy valóban komolyan gondolja, hogy mégis szeretne velem lenni és nem gondolja meg többé magát.

(Ráadásul nemrég megkérte a kezem, ezért még jobban meglepett a szakítás.)

2009. dec. 22. 23:32
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is voltam úgy hogy elhagytam valakit, aztán hiányzott és visszamentem hozzá, de nem szerettem csak baráti szinten. Ezután pár hónappal végleg szakítottunk, azóta barátok vagyunk inkább.


Ha már egyszer kimondta hogy nem szerelmes akkor nem hinném hogy így hirtelen rá lehet jönni hogy na mégis. Ez baromság. Csak magányos, nem talált jobb csajt így mégis jó leszel te is.

2009. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Öszintén:ne ámicsd magad ha szeretet volna eszébe se jutot volna,hogy kocoljon teso ne szivasd meg magad mégegyszer......
2009. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
ne haragudj, de a kulcsszó: magányos volt, és azért jött vissza hozzád. nem szerelemből. És ezért újra el is fog hagyni, idő kérdése, ne várd meg, amíg talál valaki mást.
2009. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszermegtörtént az másodszor is meg fog történni. Ne felejtsd egyszer nem szerelmes azért hagyott el... ejj hajj másodszor már igen. Na hogy is van ez ?
2009. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Amikor el kezdtem olvasni a hozzászólásokat tátottam a szám, hogy mennyi naiv ember van... Elment a volt csajához, de aztán visszajött, mert rájött... meg egy hét után rájött... Ezek aztán magas érzelmi színvonalról tanúskodnak!

Ha még 20 alatt vagytok, akkor belefér ez a vakság, de ha azon túl, akkor elég ciki...

Ezek a visszatáncolások, társfüggések legtöbbször. Már úgy megszoktam... meg jajj de rossz egyedül, és társaik. Ez nem szerelem, még csak nem is szeretet, ez egy nagy nulla. Persze ámítsátok csak magatokat...

2010. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!