Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy a lányok letagadnak több szexpartnert is?

Figyelt kérdés
Pl Juliskának komoly kapcsolata lesz.Eddig szexelt már 20 fiúval de a szerelmének csak hármat mond.
2014. ápr. 21. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég gyakori :)
2014. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakori... ELÉG gyakori. Én is tagadnám ha lett volna.. még akkor is ha csak 2 például.
2014. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megbeszélem mindig, hogy nyugodtan lehet őszinte, mert nem azért lépek le hanem a hazugság miatt. Ha bevallja leszarom, hogy akár 20, de egyet is hazudik akkor viszontlátásra.
2014. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

Nem szokásom.

De nem is szokták kérdezni.

2014. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert amiről a másik nem tud, az nem fáj.


Itt a gyakorin elég gyakori.

2014. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze csak ha egy 21 eves lany bevallja mind az 50et nem tudom hany pasi mosolyogna tovabb kesvesen.
2014. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem az elején kérdezem. Mert Niki Belluccinak nincs férjnél? Ott vigyorog vele pedig tudja, hogy 50-nél is több volt. Pont a hazugságnak nincs értelme. Úgy látom nem érted a lényeget:)
2014. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mert minek kérdezik meg a fiúk a lányoktól?.. Nekem a volt barátaim nem nagyon kérdezték meg tőlem.. ha meg meg is kérdezte akkor megmondtam és az igazat :) De ha úgy vesszük ez fordítva is igaz.. Juliska szerelme se mondaná meg azt, hogy 20 nővel volt.. csak 4 et mondana :) 18/L
2014. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/8 18/L


Tévedsz, juliska szerelme ha 20 lánnyal lett volna nem négyet mondana, hanem 80-at. :D

2014. ápr. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!