Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel lakás építésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel lakás építésbe kezdtünk, az anyagiakba én jobban beszálltam, mint ő. Ezt a tudtára is adtam, neki rosszul esett. Mitévő legyek/legyünk?

Figyelt kérdés

Hülye voltam: (

A férjemmel lakás építésbe kezdtünk, az anyagiakba én jobban beszálltam, mint ő. Én ezt tudtára adtam (volt belőle párszor vita), nem valami kedvesen. Elmondta, neki ez rosszul esett, ezek után próbáltam hozzá kedvesebb lenni, de egyszerűen minden közeledésemet ellenségesen fogadja. A szexuális életünkre is hatással van. Szerintetek, ha kész a ház megváltozik minden?


2008. júl. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem mert férfiúi büszkeségében sértetted meg. Előbb utóbb túl teszi magát rajta. Esetleg próbálj olyan helyzetet teremteni, ahol ő tudja a nagyobb részt vállalni, ahol bizonyíthatja h ő a férfi, ő hordja a nadrágot. Sikert!
2008. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg maradandó nyomot hagytál az önérzetén. De hát ha egyszer csóringer alakot választ magának valaki... Na jó csak ugratlak!
2008. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nälunk meg pont forditva volt én adtam a többet meg apämčk

Ja čn vagyok a fčrj

Az aszony meg kevesebbet csoro anyosom meg semmit čn meg ezt tettem szovä

Na jo nem csoro csak minden hüjesčget megvesz csakhogy nekelljen adnia pčnzt

És elmult a harag

De hogy minek kell egy 55 čves včn kurvänak digitälis fčnykčpezö

Holott sose fčnykčpezett

Meg most akar venni szämitogčpet azt se tudja mi az a klaviatura meg hogy eszik e vagy iszäk a windowst

Na ennek nem sok köze van a szexhez

A lčnyeg hogy elmulhat

2008. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld bizonyos helyzetekben éreztetni vele hogy ő az okosabb, jobb mit tudom én, tehét simogasd egy kicsit az önérzetét, persze úgy hogy ne vegye észre hogy direkt teteted a hülyét vagy ilyesmi.

Egyébként meg ha már házasok vagytok mi az hogy te többet adtál a házba, nem közös kaszán vagytok, nem közös a vagyon? Ez kicsit furi. Mi "csak" együtt élünk de a kezdetektől nem merült ilyesmi fel egyikőnkben sem hogy ki mennyit költ mire meg ilyesmi, pedig nem volt munkám, most meg többet fogok keresni mint a párom. Vagy csak én látom így hogy ami az enyém azaz ővé és fordítva, azt hittem házasságnál fel sem merül ilyesmi.

2008. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! A párod rosszabbul keres mint te? Ha igen, akkor valószínűleg nem tudott olyan sokat beleadni. Ebben az esetben nem túl szép tőled, hogy felemlegeted, hogy kevesett adott. Ha meg jól keres, de nem akar annyit adni, akkor meg az a gáz, hogy ő sajnálja a pénzt a közös életetekre?
2008. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg, amit már előttem mondtak, hogy legyen valami, amiben bizonyíthat,


VAGY


ülj le vele beszélni, és kérj tőle bocsánatot, hogy nem úgy értetted, stb.


sok sikert ;)

2008. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem mindenképp tisztázd vele, hogy felindulásból vágtad a fejéhez a dolgokat. Nekem is rosszul esne, bár még nem volt rá köztünk példa. Egy házépítés nagyon sok stresszel jár, tisztázd vele, hogy ideges voltál, meg a sok rohangálás a dolgok után,...

szóval ki lehet magyarázni szépen őszintén. Ha szeret, úgyis megérti, hogy nálad is elszakadhat a cérna


Sok sikert!

2008. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!