Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen vékony, izomzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen vékony, izomzatlan a legtöbb srác?

Figyelt kérdés
Mindegyiket elfújja a szél, szinte mindet csak a tépés érdekli, hogy beálljon. Semmi férfiasság nincs bennük, alig lehet jó pasit látni. Arról nem is beszélve, hogy nem egy tanultak a legtöbbje.

2014. ápr. 15. 17:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%

Én 300 kiló vagyok és 5 méter magas, szóval csitu van köcsögök.

#swag #yolo #iphoneomvan #baszassukakonoritába

2014. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Miért ilyen válogatós a legtöbb lány?
2014. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%

Hát igen van aki csak karra gyúr és kockahas csak azért mert csont és bőr fú de szégyenek

azt hiszeitek ki vagytok gyúrva és sehol semmi...

ütném az ilyet...

én legalább nem csak karra edzek és nem hiszem magamról hogy nagy valaki vagyok

16/F

2014. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

Persze....

A csajok meg miért jó nagymellűek, magas, top modell alkatúak???

Én még sosem találkoztam ilyennel, hát hova tüntek? Mi lett a világgal?

2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"ütném az ilyet... "


"nem hiszem magamról hogy nagy valaki vagyok "


Tényleg ilyen agresszív, agyatlan állat lesz mindenkiből, aki gyúrni kezd? Isten faszát, és még csak 16 éves.

2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Még is hány évesekről van szó?
2014. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Kikėrem magamnak!:)
2014. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek gyúrni, mert félek hogy én is mindenkit ütni akarok majd. Jajj olyan vékony, és buta vagyok. Tegnap is elfújt a szél, ahogy sétáltam az utcán, és aztán még egy 6 éves kislány is megvert. De lehet hogy még is elkezdek gyúrni majd, mert hát nincs is jobb dolog annál az életben. Az lesz életem értelme hogy reggeltől estig gyúrjak hogy megfeleljek a 12 éves plázacicáknak akik vattadiétán élnek.
2014. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, inni is szoktam, de okos vagyok!!! Ja és az izmosság függ a testalkattól, én edzek, de annyira nem látszik
2014. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért lettem ilyen, pedig szokatm edzeni, de mégis csak gizda maradtam, egyedül vállam széles meg a hangom férfias.
2014. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!