Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy hétig nem hív, az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hétig nem hív, az már azt jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Előző héten sokat voltunk együtt,de egyik nap össze vesztem anyukámmal és azt mondta hogy egy hétig nem mehetek sehova, de sajnos ez a telefonból kihallatszot és hallota a barátom is :S vajon azért nem hív mert azt hiszi nem mehetek sehova? vagy már nem szeret? igazábol nem vagyok büntetésbe mert anyu másnap normális lett :P és vissza vonta :D de ezt a barátom nem tudja :/

Hívni meg nem tudd mert már lebeszéltük a pénz a kártyájáról...és most így semmit nem tok rólla :( nagyon rossz! Mit csináljak?

holnap lesz a névnapom kiváncsi leszek akkor fel-e hív...vagy valami :(

a válaszokat elörre is köszi(16 éves lány)


2008. júl. 25. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ilyenekre, hogy nem szeret! Szeintem csak azért nem keres, mert nincs pénz a kártyáján! Miota vagytok együtt?
2008. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel te...bajod nemlehet tőle... :)
2008. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Wáááá tök jóóó ahogy leírtam ezt a kérdést 10 perc múlva felhívott :D

2008. júl. 25. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
NA az prima :D
2008. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaja :D
2008. júl. 26. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én akkor is kételkedek már ha 1-2 napig nem hív... pedig mindig beszélünk msn-en, de fura akkor is :S sztem ha annyira hiányoznál neki, 1 hét alatt megtalálta volna a módját, hogy beszélhessetek, nem? :S
2008. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!