Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm húga nyomul rám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm húga nyomul rám. Mit tegyek? {bővebben lent}

Figyelt kérdés

Fiú vagyok van egy barátnőm. fél éve vagyok együtt vele, meg szokott hozzájuk hívni vacsorára. van egy húga, ha összefutok vele folyton elkezd fogdosni, meg ilyeneket súg a fülembe: "Gyerünk a szobámba, bébi" néha már alig merek átmenni a barátnőmhöz, mert nem akarom hogy gy ilyen pillanatban meglásson a húgával! persze azonnal tiltakozom, mert nem érdekel... csak a barátnőmet szeretem, és hűséges is vagyok. de a húgából elegem van. nekem a szüleim elváltak,19 éves vagyok egyedül élek,. hétvégén a barátnőm általába nálam alszik, aminek örülök is, így elkerülöm a kellemetlen pillanatokat a húgával. de a héten többször is megszokott hívni a barátnőm vacsorázni, és úgy érzem hogy ha visszautasítom, akkor megbántom. és azt nem akarom. tudnátok segíteni? F/19

barátnőm 18 éves a húga meg 15


2009. dec. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen mondd meeg a barátnődnek! meg kell vele beszélned.vagy elsőnek állítsd le a kiscsajt. de lehet jobb lenne a barátnődnek elmondani neh aztán a kiscsaj fordítva adja elő!
2009. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először mindenképpen közöld a barátnőddel,milyen helyzet állt elő,és mondd el neki őszintén,mit gondolsz az egészről.Így talán nem lehet baj.
2009. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a húg csak viccnek szánta. Először mondd a barátnődnek tárgyilagosan, hogy a húga ezt és ezt csinálja ami zavar téged, legyen szíves szólni neki, hogy hagyja abba.
2009. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyesmi.. volt egy nálam két évvel fiatalabb egyébként nagyon csábos húga a barátnőmnek.

nemtudom miért, talán barátnőm fürdött és a földön félig feküdtem félig ültem a franciaágynak támaszkodva.. a kiscsaj meg odajött (ő meg akkor jött még vizesen, törülközőbe, mert a párom kiküldte) és odaült úgy felém, hogy a két lába közt volt a fejem. aztán háthú.

igazából megijedtem.

2009. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, mindenképp beszéld meg a barátnőddel,mert nehogy máshogy hallja vissza a kiscsajtól…az ilyen csajok nagyon szemetek tudnak lenni…szerintem vigyázz vele!
2009. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
koptasd le
2009. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
omg mekkora k*rva az a csaj :O
2009. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!