Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Normális választ! (többi lent) ( ( (13/f) ) ) ?

Figyelt kérdés

(13/f)

volt egy barátnőm.nagyon szerettem csak sajnos szakitott velem.azzal az okkal hogy : neki nem megy...pedig nagyon szerettük egymást...azt akarom kérdezni hogy:hogy szerezzem vissza??még mindig nagyon, de nagyon szeretem és minden nap rà gondolok...

??


2014. ápr. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Küzdj érte.!:)

meddig voltatok együtt?

2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen jó kapcsolat lehetett. Ez megnyilvánul a spontán szakításban, és a teljesen aberrált ok társaságával.
2014. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ó, pont 13 voltam, amikor velem is ez volt... utána egy teljes évig kb depresszió szinten voltam, de leckének nagyon jót tett, szóval a lényeg: szerintem fogadd el, hogy különböztök, nem működhet hosszútávon, még akkor sem, ha visszaszereznéd, sőt lehet, hogy utána csak még rosszabb lenne... inkább tartsd meg a mostani szép emlékeket és ne engedd meg magadnak, hogy ezen pattogj, az idő megoldja, de az nem lehet, hogy már csak az emlékekbe kapaszkodsz és még mindig 'magad alatt tartod magad'... túl kell lépned, higgy nekem, lesz még ezer ilyen :/ :)


17/F

2014. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!