Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja velem a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja velem a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már tíz hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi egy hónapban nem is láttuk egymást, csak a tanév alatt vagyunk együtt (közös kollégium), nyáron egymástól több száz km-re vagyunk.

Már három hónapja nem szeretkeztünk, a tanév vége óta nem is találkoztunk, amikor is a múlt héten azt írta(MSN-en), hogy neki nem hiányzik a szex, és szeretné, ha egy picit szüneteltetnénk. Azt mondta, hogy nem szeretné, hogy erről szóljon a kapcsolatunk. Nem erről szól, hiszen alig négyszer-ötször voltunk együtt, mióta elveszítette velem a szüzességét. (2,5 hónap alatt)

Most, a héten voltam nála, akkor ugyanezt mondta, bár egy pici petting után újra rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy lehet, hogy az elutazásom reggelén még utoljára megkaphatom :) Végül nem így lett.

Nem tudom, mi a baj, és miért nem mondja el az okot... mindig mondta, hogy jó vagyok, ez nem lehet probléma. De akkor mégis mi a baj? Nem tudom, mit tegyek...


2008. júl. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az van, hogy a szeretkezés még kellemetlen kicsit számára, nemtudom, nagyon fájt neki amikor elvesztette első alkalommal?

2008. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
próbáld kipuhaltolni.Pl mondd el neked mi esne jobban és lehet ö is megnyilik és elkezdi mondani hogyö mit szeretne és akkor rájössz mit kell tenned.
2008. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ketteske válasza:
szerintem meg másba szerelmes és már nem tud veled lefeküdni az érzelmei miatt, csak nem mondja el neked
2008. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! hát nagyon valószínű, hogy van valaki a háttérben, ha nem szeretne veled találkozni. amúgy van olyan, hogy csaj huzamosabb ideig nem kívánja a szexet, de ha ti már nem is találkoztok, akkor valaki 3. van.
2008. júl. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ácsi. Itt félreértés van. Egymástól majdnem 400 kilométerre élünk, nem is nagyon tudtunk volna a nyáron találkozni, mivel Pesten nem járt, a szülei pedig azt a pár napot hagyták csak nekünk. Azt mondták, hogy most majd kiderül, hogy kibírja-e ezt a szerelmünk. A szülők irtó nagy parasztok, szóval nem a lánytól függött.


A megoldás már megvan, nincs más neki.


Kérdés lezárva, köszönöm a válaszokat.

2008. aug. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!