Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátnőmnek nem volt kedve beszélni velem tegnap telefonon.22f

Figyelt kérdés

Fel se vette. Mit csináljak? Nem fogom hívni, mert ezt már tegnap elrontottam, miután írt, hogy nincs kedve beszélni velem, kicsit kiakadtam és írtam neki sms-t, hogy én meg szeretnék.Aztán megcsörgettem. Aztán meg egy olyat, hogy akkor reggel hívjon, de még nem hívott. Eddig volt az amit elcsesztem. Ez már mindegy.

Mostanában kicsit lecsökkent az önbizalmam, meg neki is, hogyan oldjam meg a helyzetet? Hogyan jöhetnénk ki mégis mindketten jól ebből? Nem terveztem, hogy szakítunk, mert nagyon jó vele, csak most nincs minden rendben. De ilyen még nem volt, és azért elég furcsának tartom ezt így ilyen formában közölni.

Úgy döntöttem, már megvárom, míg ő keres. De jó ez így? Messze lakik, nem tehetem meg, hogy fogom magam és csak úgy felkeresem hirtelen. És az is biztos, hogy nem másik pasi van az ügyben.

Ti mit tennétek? Szeretném, ha szabadnak érezze magát mellettem, meg akarom tartani a szabadságát, hogy önmaga lehessen, de ez nehéz. Ezután még lehet valami? Veletek volt már ilyen?

Bármilyen válaszok jöhetnek, tudom, hogy hülyeséget csináltam, csak valahogy mégis helyre szeretném hozni a dolgot.


2011. febr. 12. 09:48
 1/4 Мirkó ***** válasza:
Sztem ha "nincs kedve beszélni veled" már b@szhatod...
2011. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűha! Ő szüleivel él még?? Mert lehet valami családi dolog van az ügyben! És nem történt köztetek semmi olyan amire megsértődhetett volna??
2011. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PT-Daniel ***** válasza:

22 eves vagy???


Ha nincs kedve beszelgetni, annak ket szamodra relevans oka lehet: Te, vagy nem Te!


Mindket esetben legyel türelmes egy kicsit. Az elözmenyeket nem cseszted el teljesen, mert legalabb latja, hogy szamit neked. Varj egy kicsit es ha nem jelentkezik, akkor kerdezd meg töle az okot.


Ha vannak probleemaitok, beszeljetek rola! Tudod, mint a felnöttek szoktak!

2011. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Az a helyzet, hogy én nagyon szeretek ilyeneket megbeszélni, ezzel nincs gond, csak ő kicsit más típus, inkább magába fojtja a dolgokat és egyszerre robban ezek szerint. Lehet, hogy ez történt most. Csak remélem elfelejti. Akkor türelmet gyakorlok. És ha nem hív holnap este rákérdezek, mert nem bírom ki tovább.

Amúgy a szüleinkkel élünk, bár én már szeretnék külön költözni... Csak még anyagilag nem jött össze.

2011. febr. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!