Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Net szerelem. Vajon helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Net szerelem. Vajon helyre lehet még hozni, ami már el lett rontva egyszer? Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az életemben, már egy éve "ismerjük egymást", bár még csak online beszélgettünk, a legközvetlenebb kapcsolat a telefon volt. Előttem az egyik lány ismerősömet füzögette, majd végül összejöttek, azonban néhány hónap után szakítottak. A srác állítja, miattam, mert ő totál belémszeretett. Mivel nem vagyok igazán jó kapcsolatban az előbb említett lánnyal, így nem zavart a dolog, végül is jófejnek tartottam a srácot, így elkezdtünk komolyabban beszélgetni. Keveset árult el magáról, mégis úgy éreztem, jól ismerem. Hát csalódnom kellett. Az utolsó időkben többet veszekedtünk, mint normálisan beszélgettünk, és egy ideig szüneteltettük a "kapcsolatot". Végül mindig kibékültünk, és folytattuk. Nem találkoztunk, ő se, én sem erőltettük a dolgot, mondván, hogy ha egy évig kitartunk, utána tényleg komolyak a szándékaink. Azonban néhány hete kiderült, hogy ismét annak a lánynak csapja/csapta a szelet, akiről az elején szó esett. Ezek után nem voltam hajlandó beszélni vele, hiába könyörgött, kértem, ne keressen, idő kell, hogy összeszedjem magam. Azóta eltelt pár hét, és teljesen tanácstalan vagyok.

Mit tanácsoltok, mit tegyek? Eléggé kötődöm hozzá, nem akarom, hogy megszakadjon a kapcsolat, de nem tudnék már úgy bízni benne, mint eddig.


2009. dec. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mivel messze vagy ezért nehéz megállni hogy közbe ne csajozzon..neki is vannak érzései..amugy megkérdezhetem miért csak online?irhatsz pm-et is :)
2009. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

LOL ez nagyon nagy XD Koszonom, hogy létezik gyakorikérdések.hu és tudok nevetni!

Szóval, ez egy igen komoly probléma, mert úgy látom ebbol még eskuvo is lehetett volna.. Kiírtátok volna a kozosségi oldalra, hogy "ma megyek férjez" és webcamon adott volna ossze titeket a pap, aztán kulon tartottatok volna lagzit a menyasszonynak és kulon a volegénynek. Mivel látom itt nagyon dúl a love, valószínuleg szeretitek egyutt a webcamszexet is, de csókolózni nem szoktatok kozben.


Viccen kívul: észnél vagy te jány? XD Net szerelem nem létezik, olyan nincs! Mit akarsz valakitol akit mégcsak nemis ismersz? Olyannak nem határozhatod meg az életét, nem kontrollálhatod akit nem ismersz! Amúgy sem értem mire jó ez az egész, semmi értelme hogy naponta órákig irkáljátok a hulyeségeiteket "de jó lenne veled" címszóra, aztán még virtuálisan meg is csalja a virtuális barátnojét XD Katasztrófa! XD

2009. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló:tapló vagy,nem kéne ilyen köcsögnek lenni.nem azért irta le a problémáját,h paraszt legyél...

kérdező:tapasztalatból mondom,h a netszerelem semmi jóra nem vezet:(én is voltam ilyen helyzetben,sajnos tudom,milyen ez...mi találkoztunk is,de a távolság akkor is nagyon nagy volt és nagy részben csak netszerelem volt...én is nagyon ragaszkodtam hozzá,hidd el:(és hiába mondták,nem akartam elengedni.amikor ő dobott egyik napról a másikra,kénytelen voltam...dehát az emberek nagy része makacs,és csak megy a saját feje után:Ssajnálom,h ezt kell mondanom,de tapasztalatból mondom,h ez nem lesz sokáig jó:(nekünk is a nagy része szenvedés volt:(

15/L

2009. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nos... szerintem hagyd ezt a fiút.

mivel még nem találkoztál vele egyszersem nemtudhatod milyen.. a való életben mindenki másabb mint interneten keresztül, ugyanis interneten szabadabbnak érzi magát az ember... nemakarlak elkeseríteni, deha annyira szeretett volna szerintem lépett volna hogy legalább tudjatok találkozni... bár végülis ha nem akartátok, akkor az nem igazi kapcsolat.. szerintem.

én távkapcsolatban élek, elég nehéz, mert hiányzik a másik meg minden, de találkozunk.. igaz csak 2 hónaponként tudunk.. ._. deénnagyon szeretem, és én nemfogom őt elhagyni, és remélem ő sem engem ♥

jól gondold át hogy mit szeretnél attól a sráctól és érzel-e valamit iránta... jah és az a másik leányzó akit emlegettél... vele is interneten ,,járt" ez a fiú vagy ők már élőben is találkoztak??

15/L

2009. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok! Nem vagyok sem tapló, sem paraszt, csak nekem is volt ilyen 11 éves koromban és most már csak rohogok rajta XD
2009. dec. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
te egy ritka nagy tirpák paraszt vagy..bujj el
2009. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért csak online beszélgetünk, mert ő kint dolgozik Brüsszelben, kapott egy 2 éves munkalehetőséget. És annyira jó az anyagi háttér, hogy minden héten megoldja a hazajövetelt.

A lányt személyesen ismeri, csak még én nem találkoztam vele, mindössze hallottam már róla, de nem foglalkoztam túlzottan a dologgal.

Második válaszoló: Még az is lehet, hogy így fog történni majd az esküvő... Adtál egy nagyon okos ötletet. :')

És köszi az eddigi válaszokat!

2009. dec. 19. 10:56
 8/8 A kérdező kommentje:

*Annyira NEM jó az anyagi háttér, hogy minden héten megoldja a hazajövetelt.

(Elírtam, elnézést.)

2009. dec. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!