Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Most mi van? :' (:'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Most mi van? :' (:' (:' (

Figyelt kérdés
5 hónapjavagyunkl együtt, minden szép és jó volt... Aztán tegnap minden más lett... Egyik pillanatról a másikra rideg lett... Felöltözött, hazakísért, aztán azt mondta, hogy nem érdeklem és hogy nem szeret... Hogy az idén ne keressem, és hogy ő se keres... Majd ESETLEG jövőre... De én nagyon szeretem és nem bírom ki nélküle... Ki vagyok borulva, nem tudok megnyugodni... Valaki mondja meg hogy most mi van, különben tönkre fogok menni... Segítsetek légyszi, h mi történhetett, és hogy mit csináljak hogy ne menjek tönkre, esetleg mivel tudnám újra elcsábítani! :'(
2009. dec. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd rá. Talán rájött a pánik, vagy egy fellángolás, vagy ami valószínű, hogy hallott egy hazug információt, miszerint megcsaltad. Ez könnyen előfordulhat, ez esetben érthető a hirtelen harag.
2009. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De erről szó sincs... Ha nincs velem nem találom a helyem.. NAgyon fáj amit csinál... Félrk hogy bele is őrülök... Nem tudom abbahagyni a sírást...:'(
2009. dec. 18. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy egyszerűen úgy érzi az ember, hogy bizonytalan, talán nem is olyan jó ez a kapcsolat. Nem is kell megmagyarázni, hogy miért, ha úgy érzi, hogy nem jó neki, akkor ez van, el kell fogadnod. Ha úgy állsz hozzá, hogy nem bírod ki nélküle, akkor jó sokáig fogsz szenvedni. Én is voltam már ilyen helyzetben, nagyon szerettem, nem tudtam, ő miért nem szeret már, de nem ragadtam le ott, hogy úristen, kikosaraztak, nem tudok így élni, hanem megpróbáltam túltenni magam rajta, és sikerült.
2009. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kapd össze magadat, megmondta őszintén, hogy mi a helyzet, ebből így jöttél ki a 'legjobban'. Becsültes volt a srác, nem csalt meg, nem a 20. szomszédtól/havertól tudtad meg, hogy már nem szeret. lépj tovább, ne keresd, mert nem fog neki jól esni. Sajnálom.
2009. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!