Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú aki 15 éves én meg 14.

Szinte a legjobb haverok vagyunk, és majdnem mindent együtt csinálunk. Viszont néha azt veszem észre, hogy ezt túlzásba is viszi. Például msn-ről csakran puszival köszön el, és ha valahol ketten vagyunk, mindig át szokott karolni. Legutóbb amikor lányokról beszélgettünk, és ha én mondtam hogy nekem milyen csajok jönnek be, az volt a reagálása hogy Őt ez nem érdekli, és hagyjam békén a hülyeségeimmel. Volt olyan is, hogy egyszer átmentem hozzá, és elkezdtünk közösen masztizni. Miközben csináltuk, megkérdezte hogy kiverheti-e nekem. Én mondtam neki hogy nem. Viszont az volt a leg idegesítöbb, hogy folyton engem nézett. Egy ideig azt hittem hogy viccel ezekkel a dolgokkal, de mostmár ezek folyamatossá váltak. Szerintetek túl reagálom a dolgot, vagy tényleg érezhet valamit irántam? És ha igen, akkor mit csináljak? Légyszi segítsetek!


2009. dec. 18. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsika, elírtam. A kérdést úgy akartam írni hogy most akkor a kérdező haverja is úgyérti hogy fiú? o.O

kicsit durva ha ez van :S

2009. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hú de nagy gondok vannak itt a szövegértéssel


én az érettségi miatt aggódnék, nem azért, hogy egy ismeretlen srácnak pasija van-e vagy csaja...

2009. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD ennyi...
2010. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na mi van veletek?
2010. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!