Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú aki 15 éves én meg 14.

Szinte a legjobb haverok vagyunk, és majdnem mindent együtt csinálunk. Viszont néha azt veszem észre, hogy ezt túlzásba is viszi. Például msn-ről csakran puszival köszön el, és ha valahol ketten vagyunk, mindig át szokott karolni. Legutóbb amikor lányokról beszélgettünk, és ha én mondtam hogy nekem milyen csajok jönnek be, az volt a reagálása hogy Őt ez nem érdekli, és hagyjam békén a hülyeségeimmel. Volt olyan is, hogy egyszer átmentem hozzá, és elkezdtünk közösen masztizni. Miközben csináltuk, megkérdezte hogy kiverheti-e nekem. Én mondtam neki hogy nem. Viszont az volt a leg idegesítöbb, hogy folyton engem nézett. Egy ideig azt hittem hogy viccel ezekkel a dolgokkal, de mostmár ezek folyamatossá váltak. Szerintetek túl reagálom a dolgot, vagy tényleg érezhet valamit irántam? És ha igen, akkor mit csináljak? Légyszi segítsetek!


2009. dec. 18. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Masztiztatok? Hova fajul már ez a világ. Lehetségesnek tartom, hogy érez valamit irántad. De fiatalok vagytok még, sokat változtok.
2009. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

érez

és ha te ezt nem akarod, állítsd le határozottan (nem durván), mert ha nem szólsz, azt beleegyezésnek veheti

2009. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

persze nem biztos, hogy konkrétan irántad érez valamit, csak egyszerűen ki akar próbálni dolgokat, és mint a legjobb barátja, kézenfekvő, hogy veled

lehet, egyszer kipróbálná, és többet nem jönne be neki a téma

2009. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
.
2009. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy lány masztizott előtte! Persze hogy nézte!

És valószínűleg be is jössz neki.

2009. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Másrészt meg gondold végig, hogy szeretnél-e vele összejönni, és ha igen, akkor hajrá:)
2009. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úristen, azt hittem a kérdező is fiú! o.O

Mondjuk így is durva a dolog..

Vagy mégis fiú vagy? xDDD

2009. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Miközben csináltuk, megkérdezte hogy kiverheti-e nekem!

Egyértelmű, hogy a kérdező is fiú..

2009. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor most ki a fiú?!
2009. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Szóval, van egy fiú aki 15 éves én meg 14.

Szinte a legjobb haverok vagyunk, és majdnem mindent együtt csinálunk"


ebből kiderül hogy mindketten fiúk..

2009. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!