Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért rinyálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért rinyálnak kevesebbet hogy nincs senkijük nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én sose panaszkodtam...senkinek. Cikinek éreztem volna. Inkább tettem érte hogy legyen valakim. Ismerkedtem rengeteget, próbálkoztam, randikra jártam satöbbi.... Nyitott voltam szokatlanabb ismerkedési formák felé, és lám lett egy szerető férjem akivel boldog vagyok.


Akik csak várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön azok ne is csodálkozzanak hogy nincs senkijük. A világ legnagyobb hülyesége az a szöveg, hogy ne keresd a szerelmet, majd rád talál....persze hogyne, a mesékben.

2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
milyen szokatlan ismerkedési formák felé?
2014. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!