Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolat, személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolat, személyesen teljesen jó minden, lelkes, kedves, törődő stb. , msn-en meg mintha csak egy haver lenne. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Annyit nem ír búcsúzáskor, hogy "puszi" vagy "csók" vagy ilyesmi. Semmi hasonlót! Ha én próbálok "incselkedni", mosoly jelet ír vissza és annyi, nem veszi fel a fonalat, nem folytatja.

Huszonévesek vagyunk, ha ez számít, és nehezen jöttünk össze, jó okunk van nem bízni egymásban, már ha ez is számít. Értem én, hogy a személyes énjére kell adni, ami teljesen rendben van, és nem a virtuális énre, de akkor is valahogy egy kicsit zavar ez a dolog. (telefont, sms-t nem használunk, csak az msn-t)


2009. dec. 17. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mert talán még nem szerelmes beléd?
2009. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát Te úgy gondolod, hogy ha valaki szerelmes valakibe, akkor feltétlenül ilyeneket írogat neki, és nincs olyan típus, aki szerelmesként sem produkál ilyen megnyilvánulásokat?
2009. dec. 17. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint pszichológiában jártas ember mondom a lehetőségeket :)

A leírt szónak mindig súlya van, igaz a mondás, hogy a szó elszáll, az írás megmarad. Hazudni a legtöbb ember simán tud szóban, de írásban már nem vállalja be.

A másik lehetőség, hogy ahogy írtad még friss a kapcsolat és van oka a bizalmatlanságra. Ebben az esetben ugyancsak az írott szónak súlya van, és úgy érzi még nem mer súlyt adni az érzelmeinek... Fél, hogy esetleg még nem biztos a kapcsolat, és akkor ezzel megalázza magát...

Ha idővel sem alakul ki, akkor viszont valami biztosan nem jó.

2009. dec. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatból írom h ezen ne rágódj. Én a barátommal 2 éve vagyok együtt. Az első 1-2 hónapban próbáltunk msnen beszélni de valahogy nem tudtunk úgy elhülyülni és elbeszélgetni mint személyesen. Azóta nem is tudom h írtunk e msnen egymásnak.:) Mondjuk az igaz h ő egy hónapban ha 2-3 alkalommal bejelentkezik az már sok, nem szeret írni. Telefonon igaz h naponta többször beszélünk pár percet mert messze lakunk egymástól de ez a beszélgetés sem az igazi. Szerintem ha a taliztok és akkor minden rendben van, jól érzed magad vele akkor nincs baj. Legalábbis nálunk így van. 21/L
2009. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem semmiképp ne az msn-ezésre alapozd a kapcsolatot. Vagyis, ha úgy érzed, hogy msn-en nem olyan, mint személyesen, akkor egyszerűen ne msnezzetek. Személyesen sokkal inkább a valódi arcát fogja mutatni, mint írásban.

Ha tényleg nagyon zavar, hogy nem ír ilyeneket, akkor tényleg nem érdemes beszélnetek ott, mert a végén annyira rosszul fog esni, hogy ilyen apróság miatt eleged lesz belőle, és otthagyod... Közben pedig lehet, hogy nagyon is szeret, csak ezt jobban szereti személyesen kimutatni.

Huh, lehet nem volt érthető... :) Mindenesetre kitartás! ;)

2009. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj eszem ágában sincs otthagyni!!! :) Nyilván egy hús-vér ember viselkedése meghatározóbb, mint a netes megnyilvánulások! (Ahogy egy személyesen átadott puszi, ölelés többet ér, mint az msn-en leírt "puszi" szó vagy ikon :D:D:D ) Csak furának találom ezt, ennyi, és gondoltam, megkérdezem, mit gondoltok! :) Elég ellentmondásosakat írtok, van, aki szerint aggódjak, van, aki szerint meg ne! Még nem szerelmes - lehet realitása, bár bízom a "még" kitétel jelentőségében :D, vannak érzelmei, de nem meri bekockáztatni, hogy felvállalja - ennek is bőven lehet realitása, de persze annak is, hogy msn-en nem tud vagy nem akar úgy megnyilvánulni, akármi is van vagy nincs mögötte. Akár az is lehet, hogy semmi. :(
2009. dec. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!