Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesokkolt, nagyon rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
randikon minden rendben volt, udvarolt is, szépen alakult a kapcsolat, majd hirtelen a fejemhez vágta, nem akar olyan nőt mint az exe, és azért csinált mindent, hogy büntessen engem, az érzéseimet, és hogy tanuljak belőle, nem úgy mint az exe.... nagyon rosszul vagyok, nem gondoltam volna hogy ilyen ember, nem is értem az egészet, azt sem hogy hirtelen mi történt miért írt ilyet.
2014. márc. 22. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen hamar kibukott, hogy egy nevetségesen szánalmas ember. : D
2014. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első szánalmasnak nevezed közbe azt se tudod hogy vajon mit véte3ttek azok a nők .... lehet szánalmas de amég nemtudod az okát addig miért is szólod le??? kérdező felejsd el a dolgot lépj tovább...
2014. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, szánalmas, amiért csak azért lesz lekezelő, bunkó egy teljesen más emberrel, amiért abba a nembe tartozik, amelyik átverte előtte. A kérdezőnek semmi köze nem volt az exéhez, se semmi, akkor miért is kéne őt büntetni?

Szánalmas volt az az ember.

2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!