Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a lelki problémák/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a lelki problémák/szakítás miatt vagyok rosszul testileg? Ilyen létezik? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tegnap óta úgy áll,hogy szakítunk a párommal 2 év után.Első barátom/volt azóta lelkileg rosszul vagyok,bár még mindig nem fogtam fel,hogy vége.


Ma észrevettem,hogy testileg sem oké valami.Miután hazajöttem suliból éreztem,hogy nagyon gyenge,álmos vagyok.Aztán kb 5 től fél 9 folyamatosan aludtam,s most is mióta felkeltem mintha hányingerem lenne, fáj az egész hasam,s kicsit a fejem is.

Lehet ettől?Ennyire kihat?És ha igen,mi a gyógyír?

18L


2014. márc. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Ha én se vagyok fejben rendben én sokkal gyengébbnek érzem magam és fáradékonyabbnak. Meg könnyebben megbetegszem
2014. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Mondjuk a sok alvást megértem, mert az még jó is,viszont ez a hasfájós,hányingeres dolog elég rossz:S

2014. márc. 6. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor életem szerelme szakított velem, nekem hónapokig hányingerem volt utána. Aztán szép lasasn elmúlt. Sportolj és szedj vitamint.
2014. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát figyi fejben dől el minden. Nekem nem volt semmi komoly kapcsolatom , de küldtek már padlóra rendesen. Az első pár hét/hónap (egyénfüggő) nagyon rossz szokott lenni.

Én konkrétan mindenkit utáltam akinek 1 picit jobb kedve volt.


Az idő segít majd helyretteni a dolgokat. Addig túl kell élni.


17/f és az 1.

2014. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Ez eléggé mélyen érint téged, nem is csoda hogy jelentkeznek rajtad pszichoszomatikus tünetek. Nekem is volt hasonló amikor szakított velem a párom. Erre gyógyír az idő, bár tönkretesz önmagában. Ha van közeli barátod aki képes végighallgatni és melletted van, az is sokat jelent, van aki felírat magának orvosnál antidepresszánsokat (ezt nem javaslom). Foglalkozz olyan dolgokkal amik örömet okoznak neked, kezdj el valami újat, Pl. iratkozz be egy társastánc tanfolyamra. Nekem ez sokat segített. 23/f
2014. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!