Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti minek örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés
van egy 16 éves barátom,akit meg szeretnék lepni valamivel karácsony alkalmából. Ti mit javasoltok? imádja a motrokat. Előre is köszi! 15L
2009. dec. 16. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Öleld meg és adj neki egy puszit!
2009. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

28 éves létemre már nem tudom mit szeret egy mai tizenéves. De én gondolnék egy motor modellre, vagy motor kiállítás belépőre, vagy valami személyesre, amit csak Te tudhatsz. Annyi biztos, hogy egy jó kaja,séta, egy jó szeretkezés, mondjuk táncolsz neki előtte,amolyan erotikusat...

ezeket minden pasi szereti.

2009. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
15 éves bazz...
2009. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát vidd el motorkiállításra!
2009. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem az ajándékokat. Egy ölelés sokkal többet jelent. Bár 16 évesen nem hiszem, hogy értékelné ezt a gesztust.
2009. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ölelés az jobb. Azzal tényleg kifejezed a szeretetedet.
2009. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
hát nem tudom mennyire vagy beválalos, én a 16 éves barátnömtől a 17. szülinapomra 1 orbitális sz opást kaptam:) sexy fehérnemű meg minden:D az tök jó
2009. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16:02 Barom...
2009. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!