Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hét után lefeküdtem vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után lefeküdtem vele, korai volt?

Figyelt kérdés

Itt el kell mondani, hogy az az egy hét az úgy egy hét, hogy előtte egy hónapig küföldön voltam (minden nap órákon keresztül msn, skype, tehát lényegében mi így randiztunk). A külföldi út előtt pedig egy hónapig szintén ismerkedtünk, dumálgattunk. És amúgy már fél éve ismerjük egymást, csak mindkettőnknek kapcsolata volt.

Tehát onnantól kezdve az egy hét, hogy hazajöttem külföldről. Eddig semmi nem utal rá, hogy elhamarkodott lett volna a dolog, teljesen spontán volt és nagyon jó :)

Kíváncsi vagyok, hogy egy külső szemlélő hogyan látja ezt.


2009. dec. 15. 23:06
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én ugy érzem korai, persze nálam így van,de attól még nektek nem biztos hogy az,mert elötte ismerkedtetek meg minden,egyszerüen kivántátok egymást,és fogjátok is hát hajrá,ha minden jo akkor oké,főleg ha együtt vagytok akkor szeirntem ne görcsölj ezen!!


Nem azért irtam hoyg korai mert bántani akartalak volna,csak azért mert nálam 9hónap után volt vmi.............

2009. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az első alkalom, hogy ilyen hamar volt. De azért remélem, hogy ez nem mérvadó, mert volt olyan barátom, akivel ettől jóval többet vártam, mégsem volt jó a kapcsolat.

Nem bántódom meg semmilyen válaszon, véleményeket kérdeztem, tudom, hogy nem lehet mind 100%-ig pozitív.

2009. dec. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!