Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hét után lefeküdtem vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét után lefeküdtem vele, korai volt?

Figyelt kérdés

Itt el kell mondani, hogy az az egy hét az úgy egy hét, hogy előtte egy hónapig küföldön voltam (minden nap órákon keresztül msn, skype, tehát lényegében mi így randiztunk). A külföldi út előtt pedig egy hónapig szintén ismerkedtünk, dumálgattunk. És amúgy már fél éve ismerjük egymást, csak mindkettőnknek kapcsolata volt.

Tehát onnantól kezdve az egy hét, hogy hazajöttem külföldről. Eddig semmi nem utal rá, hogy elhamarkodott lett volna a dolog, teljesen spontán volt és nagyon jó :)

Kíváncsi vagyok, hogy egy külső szemlélő hogyan látja ezt.


2009. dec. 15. 23:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem volt korai
2009. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2009. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nenm,de am hány éves vagy?
2009. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

húúú köszi, ez kicsit megnyugtatott :))

23 vagyok. Azért tettem fel a kérdést, mert a srác említette ma meg, hogy vajon nem romlik-e el emiatt a dolog. De rögtön hozzá is tette, hogy nehogy azt gondoljam, hogy neki ezzel kapcsolatban bármi rossz gondolata van, hanem inkább miattam kérdezi, hogy én nem gondolok-e ilyeneket. Hát remélem csak felesleges görcsölés mindkettőnk részéről.

2009. dec. 15. 23:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hááááááááááááát, én nem tudom...


Minden esetre ha majd egy hölgy kollégád arra panaszkodik, hogy a férfiakból vajon miért veszett ki a lovagiasság, és miért nem udvarolnak hosszasan egy hölgynek, akkor tudd a választ!

2009. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ja és mi tulajdonképpen attól a naptól kezdve vagyunk együtt, hogy hazajöttem, addigra lettünk mindketten függetlenek (illetve már előbb is, csak ugye nem voltam itthon..)

tehát emiatt írtam, hogy egy hét, mert végül is "hivatalosan" annyi

2009. dec. 15. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Neked jól esett ? Neki jól esett ?

Együtt vagytok, jól érzitek magatok egymással ?

Felnőtt emberek vagytok. Akkor meg nem mindegy.

Ha nincs probléma, akkor miért kell csinálni.

2009. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek a saját döntése, hogy meddig vár a szexszel.De azért remélem, vonzódsz hozzá vagy kezdetek egymásba szeretni, mert ennek azért mégiscsak így van értelme:)
2009. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez már megvan :)
2009. dec. 16. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit húzhattad volna még, de ha már így alakult ez van. sok sikert nektek!
2009. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!