Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
hol lehet ismerkedni? hol és hogy ismerjem meg azt akivel együtt lehetek örökre? ja, és élőben hogy lehet? nem internetes társkeresőben, hanem úgy igazából?
2009. dec. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az irányított ismerkedésben, ha kaparok, hogy legyen pasim nem szokott összejönni! Ilyenkor inkább várakozó álláspontra helyezkedem és amint nem görcsölök rám találnak! Nem tudom, hogy miért van ez így, de ez tapasztalat!:)

Amúgy talán diszkóban, de az nem túl hosszútávú...de én a netes ismerkedésben is hiszek.

2009. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én csak ugy unalomból regisztráltam a myvip randin és ott találtam egy lányt akivel neagyon jól összejöttünk :)

ugyhogy nem kell keresni majd jön valaki :D

2009. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jó kérdés. Aki rájön írja meg :D ;)

18/L

2009. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a freelove-on jöttem össze a párommal:)
2009. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet pl. Bolt,Melóhely,de még akár az utcán is...Kérdés h van e bátorságod leszólítani azt a személyt aki megtetszett.Azt hogy ,hogyan is ismerd meg azt csak sok beszélgetéssel tudod elérni.
2009. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!