Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy probléma ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma ha egy nő nem tud főzni a párjára?

Figyelt kérdés
..hiába próbálkozom, nem vagyok egy konyhatündér..
2009. dec. 15. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én se főzök,csak ha muszáj.Már a kapcsolatunk elején tisztáztam a párommal,hogy nem vagyok konyhatündér.Így fogadott el,így szeret.Szerencsére Ő imád sütni főzni.Kikapcsolja.Már 11 éve együtt vagyunk.
2009. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sztem egyáltalán nem az:D

én se tudok vmi jól főzni bár még rá érek vele 16 éves vagyok

de ezt a helyzeted előnyödre is fordíthatod, pároddal együtt főzőcskézhettek, megtanultok egy-két fogást elkészíteni ;)

2009. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a párod sem tud meg te sem akkor lesznek gondok. Vagy mindig csak alap kajákat esztek majd, kissé unalmas lehet.

De ha van pénzetek étteremre meg ilyesmi akkor nem gond.

2009. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én se tudom főzni de szerintem ez gáz :/ Szóval szerintem állj rá és less el egy két praktikát anyudtól vagy barátnődtől vagy esetleg valaki mástól, internetről stb. Engem is tanítgatnak, én gáznak tartom ha egy csaj nem tud főzni. Az nem baj ha nem vagy még konyhatündér, gyakorlat teszi a mestert ;)
2009. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Főzni mindenki tud, nem kell hozzá nagy tehetség, veszel egy jó szakácskönyvet, meg a hozzávalókat és persze nem mindjárt a legnehezebb étellel kell kezdeni. Egy a lényeg, hogy tartsd be a mennyiségeket meg a leírt utasításokat és akkor olyan nagy baj már nem lehet.
2009. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem egyáltalán.Csak................akkor sem.
2009. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor van baj, ha a párod igényli.

Az én férjem tuti kibukna :)

2009. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eleinte nem de majd egyszer hosszabb idő után fog felmerülni!!!
2009. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pasitol függ...

én párom már kitett volna lehet,annyira szereti a hasát...de én meg őt,igy főzök neki finomakat,megtanulhato bármi...

2009. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagy szerelem lehet a pasi részéről, ha ilyesmi miatt szakít egy nővel.

Sztem nem gáz. Főzzetek közösen. Ketten talán értek egy felet:)

2009. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!