Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval a volt barátnőmre néha rászoktam írni msnen dumálni egyet azért még szeret valamennyire meg kiváncsi vagyok mivan vele tudom exel nemszabad barátkozni de ha beszélek vele akkor arra az időre valahogy teljesen elfelejtem és nemgondol rá.De általába mindig előjön a volt kapcsolatunk meg hogy az új barátja milyen jó és én sz*rvagyok hozzá képest meg teszi magát stb aztán szépen leugatom persze jogosan és teljesen nekemvan igazam akkor belátja őis és bocsánatot kér stb meg hogy sajnálja stb.Nembírom ki hogy neírjak neki mivan vele stb.Lehet könyebblenne elfelejteni ha lenne más valakim helyette neki kb szakítás után rá egy hétre volt másvalaki.Direkt csinálja ezt velem hogy ilyen?Én normálisan próbálnék vele beszélni mint egy baráttal mondjuk de mindig ezlesz a vége kb.Tudom hagynom kéne de nemmegy......
2009. dec. 14. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy lányról beszélünk... 14 éves? :D
2009. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemhiszem....már 16 :)
2009. dec. 14. 22:01
 3/10 A kérdező kommentje:
javítás: azért még szeretem valamennyire*
2009. dec. 14. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak mert pont ugyanez, igaz, hogy a barátja ilyen meg olyan, nem olyan, mint én, stb-stb... Szóval ugyanaz a helyzet... Én meg nem csak valamennyire szeretem, hanem NAGYON szeretem. Pont ugyanez a helyzet, szakítás után összejött valakivel... Hát.. Reménykedjünk, szeret még minket, és azért "bánt", mert nem tud elfelejteni minket. ;)
2009. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hátt.... énmár kezdek belőle kiábrándulni ezekután.De főleg amikor mindkettőt elküldtem a jó..... oda nah akkor könyebbültem meg nagyon mert elég gec* volt velem exem.Hát haszeret hanem így inkább hagyom én nemírok rá nemhiányzik ez nekem.Visszamenni biztos hogy nemtudnék ha arról lenne szó főleg így mitgondolhatnak rólam hogy ilyenvoltam pedig joggal tényleg mondtam olyat amit nemkellet volna de elszált az agyam hogycsak szórakozott velem.Majd kiderül azislehet pár év múlva újra összejövünk kitudja csak így perpill nemtúljó....Főleg hogy van két lány aki tetszik de egyikkel még nemsikerült rendesen beszélnem msnen élőbe is csak pár szót de ő stílusba jobban hozzámillő.Exemmel kb ég és föld voltunk.Hát remélem ha sikerül valamelyik akkor utána elfelejtem őt.
2009. dec. 14. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ööö.. Én 3. hónapnál tartok, és egyre jobban szeretem... Kegyetlen dolog.
2009. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a 2.nál de inkább továbblépek....... akármennyire is akarnék visszamenni hozzá az eszemre hallgatnék és mást keresnék.
2009. dec. 14. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam.. De néha meg belép hozzám, elkezd kedélyesen csevegni, és akkor aztán közel a vég... Nem tudom... Örülök, hogy Te tudsz az eszedre hallgatni... Nálam összeomlik minden.
2009. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig próbáld meg magad túllépni rajta..... kösd le magad stb stb tudom mindenki eztmondja(nekem azvolt a hatásos hogy elküldhettem a ......) hiába h szeretem azértsemennék visza hozzá.Egyrészt mert nekem lenne utána rosz,másrészt hagy szenvedjen ha ezlenne.Szóval én próbálok mást nézni csak ittis döntenem kell de azzal akivel énakarok még nemsikerült sajna beszélni rendesen és addig hagyom egy kicsit a másikat és majd utána döntök.Túlkell valahogy lépni rajta... lehet hogy még jobbis lesz.....
2009. dec. 14. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Na én a barátommal ugyan így voltam nekem is lett másik barátom és neki is lett másik barátnője!:) De 3 hét alatt kidobtuk őket és újra együtt vagyunk mert nem bírtuk egymás nélkül már 4 éve együtt vagyunk de ezen szoktunk vitatkozni, hogy úú mert neked volt másik!:S Ez benne rossz de próbáljuk nem fel hozni!:)
2010. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!