Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez "csak barátság" szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "csak barátság" szerintetek is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Megpróbálom leírni röviden...szóval az egyik csoportársammal(srác 21) kb. 7hónapja lettem jóba, de annyira h mindennap msnen beszéltünk, persze pont vizsgaidőszak lett így alig találkoztunk.Közbe szülinapomra meghívtam, eljött és kevertünk...(miközben neki ott volt az 1-2hetes kapcsolata)Jött a nyár,ugyanúgy tartottuk a kapcsolatott, véletlen folytán még egy helyen is nyaraltunk és 1-2szer találkoztunk is ott:).Elkezdődött a suli, közös órákon mindig mellém ült a haverjával. Sokat hülyéskedtünK:).Ugyanúgy msnen beszélgettünk..és máig is.De most már ébresztő smsek, csörrgetések jöttek...utána meg már a hajnalban hívások...szerintetek egy "csak barát" csinál ilyet? Na igen, meg ha annyira barát, akkor mért nem mutatott még be a bnőjének,h ki vok én..Már s szilveszter is kérdezte, mondta ha megyek abba a városba ahol ők lesznek, menjek hozzájuk be előtte mert egy kis buli lesz a koli szobájukban(bnője nem lesz ott...).Meg egyfolytában webcamozni akar, múlthéten nem kapcsoltam be, kicsit morcos is lett, aztán megígértem neki h jövőhéten majd...be is tartottam az ígéretem...de őszíntén..mióta kamoznak a "csak barátok"?főleg ha az egyik fél nem is annyira akarja...tudom, lehet nem fogjátok érteni amit leírtam, de így nagy vonalakban nehéz leírni:S.
2009. dec. 14. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

nekemis volt már ilyesmi és csak a barátomv olt pedig én többet szerettem vlna:(

am miért az álaltok kategoriában van!?...xD

2009. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
upssz...nem vettem észre h rossz helyre írtam:D.köszi a kommented:):(!
2009. dec. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!