Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan fogom észrevenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom észrevenni, ha már nem szeret a barátnőm?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 05:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom,komoly lehet az ügy,ha már aludni sem tudsz miatta...5 órakor aludni kell,nem ide irogatni! :) ( bocs,ez csak zárójeles +jegyzés volt! )


Tehát: szerintem ezek egyértelmű jelek: nem akar veled szexelni,rendszeresen visszautasit,nem akar veled közös programokat, egyre kevésbé ér rá, más pasikkal flörtöl esetleg,nem akar a kedvedben járni,nem csinositja magát már miattad,olyan dolgokat nem tesz+ amiket régebben igen...legalábbis én igy csinálnám ha nem akarnék a pasimtól már semmit...

2008. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hááát aztényleg igaz hogy alvás zavarjaim vannak! Köszönöm a választ és várom a többit is!
2008. júl. 23. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha közömbösséget mutat feléd, az majdhogynem biztos jele annak, hogy nem szeret. A felettem válaszolóval is egyetértek, csak összefoglaltam, mert erre a közömbösség jó szó. Ha ilyet érzel, ne halasztgasd a dolgot, kérdezz rá nyíltan! Nincs arra szükség, hogy egy szerelem nélküli kapcsolatban sinylődjetek.

Drukkolok, hogy ne így legyen és remélem csak elővigyázatosségból tetted fel ezt a kérdést. Minden jót neked!

2008. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a drukkolást! Jó hallani hogy vannak még normális emberek.
2008. júl. 23. 11:27
 5/7 anonim válasza:
0%
Ha már más pasinak a farkát szopogatja az intő jel lehet.
2008. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de normális kérdésre normális válsz akartam, az előttem lévőnek szólva! Ha neked ez a véleményed akkor ez, de lehetne egy kicsit burkoltabban és nem ilyen paraszt módjára válaszolni!
2008. júl. 23. 14:56
 7/7 anonim válasza:

hát sajnos előforulhat. én is hasonló cipőben járok. az én bnőm csodálatos, és sajnos a férfitekintetek midnig megtalálják és ő viszonozza.

ez a jele, annak, h nem szeret+ h nem akar mostanában semmit sem az ágyban, bármit próbálok. mindig kitalál vmit.....

2008. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!