Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom észrevenni h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom észrevenni h a barátnőm eltitkol valamit vagy, hogy már nem szeret anyira?

Figyelt kérdés
Miböl tudnám észrevenni ezt a 2dolgot
2011. jún. 8. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Az eltitkolásra van csak tippem: lélegzik.
2011. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Titkolózás: akkor amikor a kérdezel tőle valami fontosat és nem válaszol hanem kitér előle vagy kitalál valamit.

Nem szeret: te szeretnél romantikusabb lenni és ő nem szeretné.

Na de azért nem ilyen egyszerű a dolog, de nagyjából így van:)

2011. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bix ***** válasza:

a nőknél ált egy narancs izzó világít ilyenkor a homlokuk közepén...


figyeld meg a viselkedését talán, nincs rá egységes, mindenkire igaz módszer...

2011. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre hogy már egyre kevesebbszer akart velem lenni,indulatos volt,idegeskedett,türelmetlen volt velem,kikapcsolta a telefonját stb...
2011. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
velem is valahogy ez van mint veled utolsó commentelő, ideges velem néha lehord stb..
2011. jún. 8. 09:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem megy érte bocsánatot kérni, akkor tényleg meghalt a szerelme irántad
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Onnan veheted észre,hogy felteszed ezt a kérdést.
2011. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán jön oda bocsánatot kérni... énmeg az utobbi 2-3napba olyan ideges vok h sorra lehordok mindenkit...
2011. jún. 8. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
dobd ki, nem jó ez se neked se neki
2011. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én csak magamból tudok kiindulni... mikor ott tartottam, hogy már nem szerettem a barátomat ( minden esetben így volt) akkor jöttek elő nálam olyan dolgok, hogy agresszívabbá váltam vele szemben, idegesített bármit csinált, beszólogattam neki, igazából szerencsétlen már nem nagyon tudott olyat tenni, ami nekem jó lett volna... egyre kevesebbszer akartam vele találkozni, nem akartam megcsókolni sem (mást meg még annyira sem, igyekeztem lerázni ha arra került volna sor..:S), kerültem a romantikus pillanatokat.... sajna ez sorozatban minden eddigi barátomnál így volt...:S
2011. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!