Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulós fiú ellen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós fiú ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Már 2 éve tetszek egy fiúnak, aki viszont nekem nagyon nem. Nyomul szegény, nagyon. Másnak mondta már, h tetszek neki, nekem még nem, dehát ki ne venné észre ebből a nyomulásból. Mit csináljak, hogy rázzam le? úgy, hogy ne bántsam meg.
2009. dec. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki, hogy nem jön be!Ezzel nem bántod meg!Ő nem szenved tovább, és neked is jobb lesz!
2009. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet le kellene feküdnöd Vele egyszer, nem?
2009. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

18:01 marha

szerez be egy pasit, akkor talán felfogja, hogy nem érdeklődsz iránta. vagy ha még akkor se, legalább a pasid agyonveri, amiért körülötted legyeskedik

ha nem tudsz pasit szerezni, verd el te magad. marha idegesítő és szánalmas tud lenni, amikor valaki olyan szekér után fut, ami nem veszi fel.

21/L

2009. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18:20 -> Vigyázz, nehogy nő létedre betörjem az arcod, bmeg!!
2009. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:22

hú, de nagy a szád. igazi úri ember vagy, biztos szép, boldog családi életed lesz. majd a tisztelt barátnőddel is így fogsz beszélni? asszem mégis rövid életed lesz :)

további szépeket

2009. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen erőszakos pasika vagyok a cuki rózsaszín felsőmben.

Egyébként tudom, rossz vicc volt, bocsánat. :)

2009. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

...szánalmasok vagytok


Mit csinálj ellene? Sz*pd le és mondd meg hogy viszlát

2009. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bérelj fel ukrán bérgyilkosokat :"D
2009. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
első 18:01 és 18:20 nektek nagyon köszönöm,de a többiek meg ne itt veszekedjenek..nem azért kérdeztem meg
2009. dec. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!