Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire jön be nektek egy nyomulós csaj?

Figyelt kérdés
Nyomuláson azt értem pl,hogy facebookon kiírja üzenőfalra,hogy szeretlek kicsim(pedig nem is volt személyes tali még)és kész tényként kezeli,hogy hamarosan kapcsolat lesz ebből amit az ismerősökkel szintén az üzenőfalon beszél meg.Nem bír magával pár heti msn-ezés után.Kicsit gyerekes nem?
2011. máj. 3. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
de
2011. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
lapátra vele!
2011. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem bírjátok az ilyen csajokat?
2011. máj. 3. 20:34
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Na ez nagyon gáz:)Egyébként is ezek valszeg azért féjszbukoznak mert ne mtudják kiélni magukat a valóságban mivel basztatják őket:) Elképesztő amit a kortársaim (14-18) évesek művelnek féjszbukon...Egésznap játszák az agyukat a legnagyobb nyomorékok akit Igaziból hátratett kézzel félrerakok a sarokba...A csaj meg még rosszabb...Már fél éve töröltem is magam féjszbukról és msn-en is 17 ismim van:) Abból az egyik én xd
2011. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

Én imádom az ilyen csajokat, de csak ha őszintén mondják és nem hülyítenek.

21f

2011. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem.Ez ök szánalmas.Az meg,h vki még személyesen nem is találkozott,de a szeretlek szóval dobálózik....Elég gáz.
2011. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

én nagyon nem utálom ha nyomulnak.

az nekem pl egyből lapát ha discoba vagy szórakozóhelyen tök ismeretlenül odajön oszt rázza magát meg iylenek..

hányok tölük

jobb szeretem ha meg kell küzdenem egy csajért :P

2011. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

"...facebookon kiírja üzenőfalra,hogy szeretlek kicsim(pedig nem is volt személyes tali még)és kész tényként kezeli,hogy hamarosan kapcsolat lesz ebből"


Alapból azzal van a baj, hogy a f.szbukon élik az életüket a mai tizenévesek. Az meg, hogy az üzenőfalra kiírja, hogy szeretlek, pedig még nem is találkoztak, inkább gyerekes és nevetséges, mintsem nyomulás.

Ami szintén nem szerencsés, ha a csaj is tesz lépéseket egy kapcsolatért, akkor egyből rásütik a nyomulós ribanc bélyeget, holott erről szó sincs.

2011. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
vannak alkalmazások fészen ,hogy pl ki szeret téged? mit gondol rólad xy? itt is csak a sráccal kapcsolatos dolgok vannak megosztva,meg hogy "hamarosan az enyém" és ezer szivecske.Hát érdekes..
2011. máj. 3. 20:48
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez nagyon gáz!

Szerintem az ilyen dolgok két emberre nem tartoznak, nem pedig több száz emberre, aki facebookon az ismerőse.

Van egy lány osztálytársam. Valamikor nyáron jött össze a pasijával, szóval kb. 8 hónapja vannak együtt. Suliba órákon facebookoznak telóról és kiírkálják egymás üzenőfalára, hogy 'szeretlek kicsi hercegecském, nagyon hiányzol' és hasonlók. Annyira idegesítő, meg, hogy jajj x hónap y hét. Jó hogy a napokat és az órákat nem számolja-.-"

Szánalmas.

Nem ezen múlik a szerelem.

Amit pedig te írtál, az nem nyomulás, szimplán gyerekes, abnormális viselkedés.

16/L

2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!