Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen (nem nyomulós) leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (nem nyomulós) leszólítási dumák vannak, amit csaj mondhat pasinak?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a pasit, csak szoktam látni edzéseken. Hogy tudnám megszólítani, hogy utána egyszerűen menjen a beszélgetés, ismerkedés?

A fiú 16, és én is 16/L.

Fontos, hogy ne legyen nagyon nyomulós, rámenős a leszólítási duma.:D


2009. febr. 8. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát... véleményem szerint már eleve nem jó, ha mások dumáját akarod felhasználni. Erőltetettnek fogsz tűnni. Nincsenek erre sablon szövegek. Legyél eredeti és találj ki valamit magadtól!
2009. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amiket én kitalálok, azok nem jók.:D
2009. febr. 8. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, miért ne lennének jók?!

Önbizalom!!!

2009. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen edzés?
2009. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De tényleg nem jók... én ilyenekben nem vagyok jó.

És már jó ideje nem tudok kitalálni semmit, amivel oda mernék állni elé...

2009. febr. 8. 18:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Atlétika edzés:) de én nem vele egy csoportban vagyok. Csak nekem is ott van edzésem (kosár), abban a teremben.:D
2009. febr. 8. 18:43
 7/12 anonim válasza:

Találj ki valamit... egy szép mosoly, nah milyen volt az edzés? és utána már megy is... :)

ha pedig mégsem, gondolj bele, hogy még egy csomó ideig szenvedsz majd ettől... minél hamarabb pontot teszel az i-re szerintem annál jobb :)

2009. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy kipsóbált módszer, engem is így "csípett fel" a csajom: Menny oda hozzá, mosolyogj egy kicsit, sugározzál önbizalmat, és mondd neki azt, hogy:

"Helló *Kati* vagyok. Hogy vagy?"

(a Kati kicserélhető ;-))

2009. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Huuu, ez nagyon eredeti .... :)
2009. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:D Ez a Kati-s azért nem jó, mert:

1 - nem merném.:D

2 - tudja a nevem.:D

3 - a "hogy vagy?" után gáz lenne, mert nem tudnék mondani semmit sem.:D

4 - a haverjaival szokott lenni, és úgy cink, hogy a haverjaival beszélget, aztán odamegyek és "Szia, hogyvagy?:D" ...

2009. febr. 9. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!