Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen (nem nyomulós) leszólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (nem nyomulós) leszólítási dumák vannak, amit csaj mondhat pasinak?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a pasit, csak szoktam látni edzéseken. Hogy tudnám megszólítani, hogy utána egyszerűen menjen a beszélgetés, ismerkedés?

A fiú 16, és én is 16/L.

Fontos, hogy ne legyen nagyon nyomulós, rámenős a leszólítási duma.:D


2009. febr. 8. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy arra vedd rá valahogy, hogy Ő szólítson le téged? A férfiak szeretik meghódítani a nőket. Én idősebb vagyok mint te, de én sosem szólítottam le senkit, megvártam, míg az illető jött oda hozzám.

Ha érdekesnek talál, úgyis odamegy.

2009. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Áhh. Már sokat vártam rá.

De ha tudsz valamit, amivel rávehetem, hogy jöjjön oda hozzám, akkor megírhatnád.:D De sajnos az ilyen "mosolyogj rá", "szemezz vele"-ben nem vagyok jó, mert mindig zavarba jövök, és elrontom... vagy a mosolyból vmi furi nyomi mimika jön le.:D

Köszi amúgy.:)

2009. febr. 9. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!