Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a csaj? Lehet majd valami köztünk?

Figyelt kérdés
A lánnyal nagyon jó barátok vagyunk!Nemrég ismertem ugyan meg, de nagyon jóban lettünk,telefonon sokat ebszélünk, és amikor együtt vagyunk nagyon jól elvagyunk!Megbízunk egymásban!Én már elmondtam neki, h többet szeretnék, emrt beleszerettem, de ő azt mondta,h nem szeretne semmit,csak kedvel engem, mint barát!Kérdésem lenne,hogy ebből lehet majd valami??esett már meg valakivel az,hogy így is összejöttetek a lánnyal?Mert tényleg nagyon jól elvagyunk ha együtt vagyunk,és ha nem tudnám,hogy nem akarna semmit, azt hinném h mégis lehetne köztünk semmit!Szóval mit tegyek,hogy elhódítsam?
2009. dec. 14. 17:46
 1/4 Szupermókus ***** válasza:
Semmit ... én nem hajtanék rá ... volt hasonló esetem .. .csak szar lesz
2009. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!! hát...szerintem maradjon minden a régi, és maradj vele nagyon kedves meg minden, ahogy edddig is, és az is lehet, h a végén meggondolja magát...sok sikert!:D
2009. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen esetem, csak én lány vagyok:) én csak barátként tekintettem egy srácra aki nagyon jó barátom, ő járni akart velem de én nem, én csak barátként tekintek rá mert örülök h van egy ilyen fiú barátom aki megért meg stb. sztem ha a csaj ezt mondta h nem akar többet akk ne nyomulj meg semmi, legyél vele ugyanolyan barátságos mint eddig, barátok maradjatok, a lány is örülni fog h felfogtad és így is mellette leszel, ha velem a srác ezt csinálta volna h nyomul rám akk soha nem állnék vele szóba, mert olyan fusztráló ha beszélgetnék vele és tudom h nagyon belém esve..uff...hideg is kráz, sztem maradj mellette mint barát, ha lesz vmi belőle akk lesz ha nem hát akk nem, nem lehet irányítani mások érzéseit (sajnos):):)rem. segítettem
2009. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne fuss olyan busz utan ami nem vesz fel. inkabb örülj hogy van egy jóbaratod, aki őszinte veled. sajna van ez így néha
2009. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!