Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami trükk amivel biztosra mehetek és neki nem lesz rossz vagy kellemetlen talán még izgató is lehet?

Figyelt kérdés

nagyon régen csókolóztam, a barátommal csak a csókig jutunk el,azt is én kezdeményezem.viszont szeretnék csókolózást kezdeményezni ez nagyon fontos lenne nekem. nem tudom hogyan fogjak hozzá betegesen félek a visszautasítástól illetve hogy nem jól csinálnám és a föld nem nyilna meg

alattam.negatív tapasztalatom még nem volt mégis nagyon félek hogy nem lesz jó neki.


2009. dec. 14. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az első pár alkalommal.A lényeg:Ne idegeskedj! Semmi értelme,nagyon nem lehet elrontani egy csókot.És ha visszautasít,vagy nem fog tetszeni a társadnak,akkor sincs semmi gond,nem fog a világ a feje tetejére állni.Velem is számtalanszor előfordult már,hogy visszautasítottak,hát istenem,ez van.Cseppet sem rontott az önbizalmamon,nem lehet mindenki Casanova.De te csak legyél kedves,aranyos,és ne parázz.Az már félsiker.
2009. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első csóknál gondolkodni sem volt időm, hogy egyáltalán hogy csinálom. Hát ne foglalkozz mellékes kérdésekkel, hanem tedd meg. Ha elsőre nem fog menni, akkor jöhet a második :) Ne szégyelld, ezt is csak gyakorlással lehet megtanulni mint a bicajozást :) 23/F
2009. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!