Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik és hogyan vegyem rá, hogy megmondja az igazat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a párom néha felveszi a kapcsolatat alkalmi szexpartnerekkel,de abban nem vagyok biztos, hogy találkozik is velük vagy nem.De egyszerűen nem meri bevallani.Ha mutatok egy tel.számot neki ami az ő telefonjában benne van,egyből azt vágja rá, hogy nem tudja,nem emlékszik.Pedig van egy lány akinek kb.1 hónapja írhatott sms-t,persze csak a szám maradt az üzenetet kitörölte.

Ezerszer mondtam neki, hogy nem haragudnék és nem hagynám el,mert tudom, hogy szeret és én is őt. Csak az érdekel, hogy miért csinálja ezt.Azt tudom, hogy a keblesebb lányok nagyon tetszenek neki,de nekem kicsi van illetve nekem nem mindig jó a sex.De egyszerűen nem meri bevallani.Tudja, hogy utálom ha hazudik és mondtam már neki, hogy inkább valjon be minden hülyeséget,mert azokat még meg tudom érteni, ha megmagyarázza,de a hazugságot nehezen viselem.Ő is utálja ha átverik,akkor velem miért nem korrekt?


2009. dec. 14. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos némi tapasztalat alapján aztmondod neki h tudsz mindent és amíg nem vall be mindent többet nem lát téged. Hidd el ha szeret fel fog hívni ;)
2009. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk, szóval nem tudom, csak úgy elküldeni és nem is akarok veszekedni és fenyegetőzni.Én nem ilyen vagyok. Tudja, hogy tudom,de a férfi büzkesége miatt biztos nem érnék el semmit ezzel. Legalább is ahogyan ismerem.
2009. dec. 14. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a dolgot...te annyira nem tartod magad, hogy azt is simán elnéznéd ha a párod alkalmi szexpartnerekhez járna? Ennyire nincs önbecsülésed?

Vannak dolgok, amik nem férnek bele egy kapcsolatba, ez például ilyen.


Tudja, hogy semmilyen következménye nem lesz, ha lebukik (megtalálod a számot), mert hagyod neki hogy azt csináljon amit akar. Ne csodálkozz, ha arra sem tart eléggé, hogy megmondja hol volt és mit csinált...

2009. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt gondolom, hogy biztos van valami oka annak ha ilyen lányokhoz jár(vagy csak eszébe jut),csak nem meri elmondani.És ezt nem értem, hogy miért.Hisz szoktunk szeretkezni és bármit engedek amit akar és velem is szokott foglalkozni,szóval nem önző a szexben.Biztos gyáva is vagyok,de tudom, hogy úgy érzi nem tudna lecserélni és velem akar élni,de nem tudom mégis miért csinál ilyet.
2009. dec. 14. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én már régen otthagytam volna. ha neki alkalmi szexpartner kell, és attol teljesen fuggetlenul, h talalkozik-e veluk, vagy nem, nem szeret.
2009. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!