Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Karácsonyra? Mellesleg 1 hónaposak leszünk. :D

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez attol is függ hány évesek vagytok. Én parfümöt vettem a barátomnak!

18/L

2009. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sál, kesztyű, képkeret, plüsss nem kell nagy dolgot venned neki, mert ki tudja mi lezs a vége, nem vagyok vészmadár... csak előre látó, és amúgy vagy vegyél neki a hobbiához illő kulcstartót, agy kérdezd meg mit szeretne, így nem tudjuk eldönteni, h. mi legyen az!!!!:D

bocsi....:d

2009. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 17, ő 19.:D
2009. dec. 14. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat.:)
2009. dec. 14. 12:35
 5/8 anonim válasza:

Először is gratulálok az egy hónaphoz.:D

Második pedig az hogy sztem semmi extrát ne vegyél most még.

Tavaly a volt btommal pont karin voltunk 2 hónaposak.Ő 20volt én 17.Szal maydnem mint ti.:D

Én vettem neki egy fasza kis kulcstartót a a nevével amit mai napig a kocsikulcson tart.:)Meg egy ízlésének megfelelő pólót.Sztem ez így tök yoo volt.Hayrá csayszi!!!

És még sok-sok együtt töltött időt kívánok nektek és Boldog Karácsonyt.:)

remélem tudtam segíteni.:)

2009. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.:D akkor még nem fogom nagy dobra verni.:D

Neked is Boldog Karácsonyt!:)

2009. dec. 14. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Parfümöt nem ajánlok, mert azzal nagyon mellé lehet nyúlni. korántsem biztos, hogy neki is tetszeni fog az illat, azt meg gondolom nem szeretnéd, hogy a polcán lásd a következő hónapokban porosodni. a kulcstartó, hobbijához kötődő (pl zene, hangszeren való játszás, kedvenc focicsapat, film) kisebb tágyak, pl kulcstartó, sál, póló, DVD, könyv teljesen korrekt. az enyém is ilyesmit fog kapni. közös fotót egyelőre még nem ajánlok, az nagyon személyes, a pasi meg fog rémülni.

24 L

2009. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia. mi most leszünk 1 hónaposak. én megkérdeztem tőle mit szeretne és kijelentette hogy ne vegyek neki semmit, engem akar. nos én még is veszek neki, ugy döntöttem egy lávalámpát és egy tollat amibe gravirozva van. sok szerencsét :)
2009. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!