Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, baj van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, baj van velem?

Figyelt kérdés
Jó pár fiú kérdezte már meg h lennék-e a barátnője,de mindig nemet mondtam.Persze előzőleg elég sokáig beszélgettünk,hónapokon keresztül fűzögetett ám amikor arra került a sor én nemet mondtam és ők nemi s próbálkoztak később.Nekem is nagyon tetszettek,kedvesek voltak. Ám volt egy fiu akit jó pát éve ismerek,de közelebbről csak egy fél éve. Azóta szinte minden nap beszélgettünk és kb. 2hónapja feltette a kérdést,hogy járnák-e vele.Igent mondtam. De már az első hét után ugyéreztem,hogy meg untam.:S hát szakitottam is vele 1,5 hónap után. Most viszont megint van egy fiu aki tetszik,de ugyis azlesz a vége,hogy nemet mondok neki ha felteszi a kérdést,hogy...Miért van ez? Ha van valaki hama megunom és lapátra teszem,ha nincs akkor meg rögtön nemet mondok....
2009. dec. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég siralmas.. És mi lenne, ha lenne egy fiú, aki a nem után még próbálkozna? <én ilyen vagyok>
2009. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát.nem tudom. talán ha tovább próbálkozna adnék neki egy eséjt.
2009. dec. 13. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
hát tudod, sztem ez addig lesz igy, amig nem lesz egy olyan fiú, aki nem kérdezi meg, hogy jártok-e. én nem kérdeznék ilyet sose, ha alakul valami úgyis észreveszi mindkét fél, ha nem meg fölösleges ilyeneket kérdezni, mert ha magától nem jön rá a másik hogy járás van (jó parasztosan fogalmazva :D ) akkor az téleg nemlesz több 1 hónapnál...
2009. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félsz a szeretettől. Félsz közel engedni magadhoz másokat. Próbálj meg szeretni és türelmesnek lenni bármennyire nehéz is.
2009. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a járunk-e dolog engem is meglep.

Soha, senkitől nem kérdeztem.

Aztán vagy történt olyan, ami túllépett a haverságon/ismerősségen, vagy nem.

Nekem ez olyan vicces.

2009. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!