Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » AZ zavarja, hogy segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ zavarja, hogy segíteni szeretnék? L/17

Figyelt kérdés

Az egyik fiú csoporttársam emelt szintű felkészítők előtt mindig panaszkodik, hogy normál órákon nagyon lassan haladnak az anyaggal, és egész délután s*ggelnie kell ahhoz, hogy hozzánk képest pótolja a lemaradást. Elvittem neki az egyik régebbi tételfüzetemet, + amikor beteg volt és a fakultációról is hiányzott, írtam neki egy részletesebb vázlatot az órai anyagról. Mindkét alkalommal mikor odamentem hozzá, kissé ridegen fogadott, és közölte hogy köszöni, de időközben ezeket már elkérte mástól. Igen, ebből könnyedén le lehetne szűrni, hogy unszimpatikus vagyok neki, és maradjuk csak a köszönőviszonynál.

Viszont amikor muszáj volt beszélnem vele( a fakos tanár kért meg, hogy szóljak mindenkinek, most tök mindegy hogy miről), akkor meglepően aranyos volt: mosolygós, tágpupillás, és a hangja sem morgós volt, hanem kifejezetten kellemes-kedves. És az a fura, hogy ez az előző két eset között történt.

+ Amit utolsónak gépeltem, annál nem volt ott a haverja.(jobban mondva volt köztük vagy tíz méter, és a srác egy másik lánnyal volt elfoglalva) Az a gyerek úgy néz rám mint a véresrongyra, de fogalmam sincs miért :S

És most nem tudom eldönteni, hogy egyszerűen csak hangulatingadozásai vannak,esetleg nem szereti ha segíteni próbálnak, vagy csak a barátja miatt mogorva?:S


bocsi hogy kisregényt írtam és kissé zavarosan fogalmaztam :D


2009. dec. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

több verzióm is van erre

A) beteg volt és rossz kedvő

B) a haverja befolyásolja

c) melegek vagy a haverja meleg

D) ezt még nem tom, agyalnom kell rajta :D

21/L

2009. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva azon már én is elgondolkodtam, hogy valamelyikük(vagy mindkettő) homoszexuális.

Sosem látni őket külön, ha jól tudom egyiknek sincs barátnője :/ Kevésnek indoknak tűnik, de ha a barát részéről a csúnyán nézést még hozzávesszük, akkor már egy picit gyanúsak :D

2009. dec. 13. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hangulat ingadozásai vannak lehet hogy drogos :) nekem is olt ilyen haverom, de leszoktattuk. Azóta csak füvezik :D
2009. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!