Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy azért szalasztottatok el egy lehetőséget mert nem akartatok semmi áron lépni?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok és egy lány barátom 2 hónapig tök jóba volt egy fiúval. Küldözgette a jeleket, sokat beszélt vele, miegymás. Megkérdeztem tőle, miért nem kezdeményez, mert a srác is szerette őt(nekem mondta mag a fiú, hogy nagyon jóban vannak), ő ezt mondta:

-Nem, nem és nem! Neki kell lépnie, ő a fiú! Én csak jeleket küldözgethetek, neki kell vennie az adást.

Hááááát... Ezek szerint a fiú gyáva volt odalépni hozzá és kimutatni az érzéseit vagy nem fogta a jeleket, úgyanis pénteken a lány zokogva ugrott a nyakamba és amikor megkérdeztem mi a baly ezt mondta:

-Egy másik lánnyal csókolózott!!! Ezt nem akarom elhinni!


Szerintem így jár az a lány, aki SOHA a büdös életben nem halylandó lépni: hoppon marad és egy pompás lehetőséget szalaszt el, mert képtelen megadni a kezdő lökést egy kapcsolathoz, csupán jelekt küld. Kérek véleményeket! Köszönöm! 16F


2009. dec. 13. 13:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

67%


Vaahól igazad van. A nyelvtan nem az erősségem. És a kérdésre visszatérve, abban igazd van, a fiú is elszalasztott egy lehetőséget, hisz nem lépet. És ahogy elnézem az eddigi kommenteket, te lányok TÉNYLEG foggal körömmel akarjátok hogy mi lépjünk. Most már ezt be kell látnom. Tehát úgy gondolod ha egy fiú nem lép soha akkor nem is lesz barátnője??

2009. dec. 13. 17:19
 12/17 anonim ***** válasza:

utolsó lány vagyok:

szerintem ha látja a lányon, hogy szemez vele, mosolyog, és kedves, annyit meg lehetkérdezni a lánytól, hogy nincs-e kedve egyszer eljönni egy fagyira/kávéra/sétálni/moziba/...stb. Ettől még nem lesz semmi, ez csak egy lépés!

Ha tetszel a lánynak, akkor igent mond!

2009. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

67%


Pontosan! Az elhívás még nem jelent semmit és nem is gáz egy fiúnak(nekem nem) ha ekkor, egy ilyen lépésre a lány nemet mond, hisz ez csak egy kérdés. Ha a lánynak nem tetszik a fiú, akkor egyszerűen nemet mond, viszont ha tetszik... :) Ez nektek biztosan egy jóleső érzés, ugye? Amikor a fiú lép oda és elhív valahova. Szerintem ez tetszik nektek, valamint ahogy leírtad, a kezdőlökés egy fiú dolga, mert "férfias".

2009. dec. 13. 17:37
 14/17 anonim ***** válasza:
Nos, a megvilágosodás megtörtént, most már csak híreszteld, hogy a fiúk igazán visszatérhetnének a saját dolgukhoz. :D
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez így van:-D

Én is örülnék ennek:-D

2009. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ez régebben is így működött, és akkor is kaptak a fiú udvarlók nem választ.

Most nem értem ez miért lett tragédia.


Amúgy még most is rosszul veszi egy csomó fiú ha alány kezdeményez! Nyomulásnak veszik, és nem lesz számukra érdekes a nő.

Szerintem jobb, ha a férfi kezdeményez.

A a nő kezdeményez, könnyen kihasználhatják.

2009. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

67%!


Óh, ne is mond! :( Hozzám Kb 3 lány odajött, hogy szeret, de én csak barátként tekintettem ezekre a lányokra. Képzeld, milyen rossz volt amikor ezt a tudtukra adtam! :( A szívükbe döftem... Pedig nem akartam őket bántani, de azzal hogy ők léptek, nem volt más választásom. Mi fiúk valahogy lazábban vesszük ezt, tudod? Nekünk a szívünk jobban bírja a hegeket, de a mi szívünket is össze lehet zúzni... Szóval valóban, nem volt egy szerencsés dolog hogy ők léptek, mert kínos szitut eredményeztek(meg egy pofont az arcomra...).

2009. dec. 13. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!