Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan hogy azért szalasztottatok el egy lehetőséget mert nem akartatok semmi áron lépni?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok és egy lány barátom 2 hónapig tök jóba volt egy fiúval. Küldözgette a jeleket, sokat beszélt vele, miegymás. Megkérdeztem tőle, miért nem kezdeményez, mert a srác is szerette őt(nekem mondta mag a fiú, hogy nagyon jóban vannak), ő ezt mondta:

-Nem, nem és nem! Neki kell lépnie, ő a fiú! Én csak jeleket küldözgethetek, neki kell vennie az adást.

Hááááát... Ezek szerint a fiú gyáva volt odalépni hozzá és kimutatni az érzéseit vagy nem fogta a jeleket, úgyanis pénteken a lány zokogva ugrott a nyakamba és amikor megkérdeztem mi a baly ezt mondta:

-Egy másik lánnyal csókolózott!!! Ezt nem akarom elhinni!


Szerintem így jár az a lány, aki SOHA a büdös életben nem halylandó lépni: hoppon marad és egy pompás lehetőséget szalaszt el, mert képtelen megadni a kezdő lökést egy kapcsolathoz, csupán jelekt küld. Kérek véleményeket! Köszönöm! 16F


2009. dec. 13. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én sosem kezdeményeztem, nálam a pasikat mindig fogták a jeleket. sosem szalasztottam el semmit. hameg a pasi olyan béna h nemfogja a jeleket, vagy eleve nemképes odajönni, mert annyira félénk, akkor inkább jobbis h nemjött. azilyen betoji pasikat sosem bírtam.

24L

2009. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

baly => baj


helyesírás, általános második osztály

2009. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

halylandó => hajlandó


általános második osztály

2009. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

86%


Gyanítom megsértet téged a levél tartalma... :) Lány vagy, igaz? :) Rossz érzés az igazság, de hát ez van...

2009. dec. 13. 13:29
 5/17 anonim ***** válasza:

86%-os válaszoló vagyok

sértett a fenéket, régen kinőttem a tini bajokat, csak elszomorít, hogy a mai fiatalok nem tudnak írni

a csaj meg béna volt ennyi

2009. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

86%....azon is gondolkozz el, hogy általános iskola hanyadik osztályában tanítják azt, hogyha valakinek válaszolsz, akkor a KÉRDÉSRE válaszolj.

vagy lehet h ezmég óvodás anyag??

2009. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És az nem szomorít el, hogy a sok 13 lány már orba- szájba kefél, a 14- 15 éves srácok már cigiznek vagy drogoznak, a 6 éves kissrácot pedig úgy káromkodnak, hogy az ember nem is hisz a fülének...? Mert engem elszomorít. :( Régen nem voltak ilyesmik, igaz? Vagy csak kevés. EZ AZ IGAZÁN SZOMORÚ DOLOG!
2009. dec. 13. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, 16, és én is folyamatosan küldözgettem a jeleket, a különbség annyi volt, hogy a fiúval majdnem egy véig jóba voltam, de olyan szinten, hogy gyakorlatilag jártunk, csak nem mondtuk ki. Természetesen egy ilyen szoros barátságra annyit tudot válaszolni, hogy ő bennem csak egy jó barátot látott és sokkal jobban kellett neki egy olyasvalaki aki mindezidő alatt csak leltileg terrorizálta meg zaklatta a "szerelmével"... Most ilyenkor ki a hülye?
2009. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lány barátnőd nem sokat vesztett ezzel a csávóval, ha legközelebb már egy másik lánnyal csókolózott.

Én sem kezdeményeztem soha pasinál, én úgy gondoltam mindig, hogy az férfias, ha egy férfi kezdeményez. Sajnálom, ha már ez is nehézséget okoz egy fiúnak!


Sztem a te fiúbarátod nem gyáva volt, hanem egyszerűen nem érdekelte annyira az a lány, hogy lépjen érte!!!!

Ebből is látszik az, hogy egy kis idő múlva új nője volt már. Vajon hogyan?

- az a nő jobban tetszett neki?

-vagy itt a nő nyomult rá?


Eléggé gáz a barátod fiú létére.

Nem a nőknek kell az első lépést megtenni.


Sajnos sok esetben így is a nőknek kell lépni, ha tényleg egy olyan fiúval vagy, aki belédesik, látod rajta, de nem mer lépni.....

persze ezek a fiúk nem csókolóznak a jövő héten más nővel.



Itt a barátnőd nem vesztett semmit. A fiú úgysem vette volna komolyan, ez tuti.

L.

2009. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja és itt a lány nem halasztott el csodálatos lehetőségeket, mert nem kezdeményezett...sőt, jól tette, hogy nem.


A fiú nem kezdeményezett--ő nem szalasztott el szerinted egy jó lehetőséget?????


Gondolkodj el rajta és nyelvtant tanulj sokat!

L.

2009. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!