Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmnek van egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmnek van egy új pasija! Én viszont még szeretem a lányt! De az a mocsok beforgatja ellenem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát az a szitu, hogy a lány már nem bízik bennem úgy, mint rég, ezért szakított, és most van egy új palija, aki direkt ellenem hangolja. Tudni kell, hogy ez a lány elég naiv, de én sosem használtam ezt ki, viszont ez a f*sz nagyon szépen kihasználja. Bead minden dumát Neki, hogy én csak kihasználtam, játszottam Vele, és hogy -jaj-jaj-, ő aztán nem. Ő nagyon szereti. És nem tudom mi a frászt csináljak, mert én viszont tényleg úgy szeretem a lányt, hogy majd megdöglök érte. És nem veszi észre... Haragszik, utál, gyűlöl. És inkább ennek az új köcsögnek hisz.

Például a lány beteg volt 2 hétig, el se ment hozzájuk, olyan dumával, hogy "jajj, hát nem akartam zavarni", de közben valószínűleg csajozott agyba-főbe.

Nem tudok mit csinálni, hogy csinálni, segítsetek!!!

Szerintem ez a lány nekem az igazi... Soha nem szerettem így senkit sem. Meghalok...


2009. dec. 13. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben sz@rrá vertem volna a tagot!
2009. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem elég jó taktika. Akkor a lány még jobban megutál.
2009. dec. 13. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy patt helyzet :S én is hasnlóba vagyok,csak azért másba,nem nagyon tudsz mit csinálni,kivéve ha ilyn nagyon aljas módszerekkel próbálkozol,h megprobáloda srácot mással rajta kapni vagy valami,de egyébként csak várni tudod h szakitsanak :S
2009. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy dolgot tudok... Van egy havercsaj, aki elég rib, vagyis szeret a fiúkkal játszani. Ha Őt ráengedem, talán lesz valami, de ha kiderül, hogy az én havercsajom, akkor nekem 100, hogy vége.
2009. dec. 13. 11:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom igazán bemocskolni a kezem...
2009. dec. 13. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
nem érdemes olyan szekér után futni, ami nem vesz fel. nem rég én is így jártam, úgyhogy üdv a klubban xD. kell hagyni a dolgokat, menjenek a saját útjaikon és nem mindig meghunyászkodi, hogy igen édes, igen úgy lesz, ahogy te akarod, mert elveszted a tekintélyedet, mikor majd ő fog keresni téged a sok átbaszós fószer után, akkor meg le kell pattintani ... már bocs, de aki hülye, az megérdemli, hogy átbasszák xD ne te légy az, aki segítséget akar nyújtani, mert abban nem lenne köszönet. ha meg bevesz a másik palitól rólad dolgokaz, akkor nem is érdemes kezdeni egy ilyen gyökér lánnyal!!! ez az igazság!
2009. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De pont ez a baj, ez a lány tök rendes, jó csaj, nagyon szeretem, pont azért, mert nem egy utolsó k*rva, hanem nagyon rendes csaj... És most ezzel a kamugéppel van együtt. Rá se fog jönni soha, hogy átb*szták...
2009. dec. 13. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem fog rájönni, akkor éli boldog tudatlan életét, az már nem a te gondod.


hogy tök rendes-e? miután nem bízik meg benned ugyanúgy? vajon okot adtál rá?


szerintem inkább te vagy kétségbe esve, hogy nem fogsz találni csajt, mert most úgy érzed. de fel kell, hogy világosítsalak, hogy tele van a világ rendesebbnél rendesebb csajjal!!! ;)


ha meg nem adtál rá okot, akkor csak úgy gondolod, hogy rendes csaj ... jön másik, ne alázkodj meg, mert utána azt fogja gondolni, hogy mindent meg fog tenni veled ... ha visszamész, feltételeket fog szabni, gondolkozz el ezen, kell-e neked?


tele van a világ csajokkal!!!! jön másik!!!! nem kellettél neki, hanem más kellett!!! ennyi volt, felejtsd el!!!!

2009. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
másik dolog meg lehet, így kényelmes neki ... azért nem is olyan naív, lehet másra is kíváncsi! benne van a nőkben ... igazán ők tudják, szeretik butusnak tettetni magukat, de nagyon is meg van a magukhoz való eszük :D
2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!