Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jóban van anyuval, jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóban van anyuval, jóban lehet velem is?

Figyelt kérdés
Anyu egy étteremben dolgozik, főnöke az egyik sulis társam anyja. A srác nagyon szereti anyut, sokat beszélgetnek, sulis dolgokat kibeszélnek. Egyszer megemlitette anyunak, hogy keveset lát,ebből következik, hogy tudja ki vagyok. Igazság szerint tetszik, ezért kicsit félek. Arra gondoltam, mivel anyuval igy vannak,esetleg velem is. Arra célzok tehát, hogy nem lenne-e gáz, ha köszönnék neki, esetleg beszélő viszonyt alakitanék ki vele? Rögtön kitalálná,hogy tetszik, vagy nem lenne feltűnő?Köszi előre is.
2009. dec. 12. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:

javitás... esetleg velem is lehetne.

ja,azt kihagytam,hogy egyszer elhivta buliba.tényleg nagyon szereti,pótanya.

2009. dec. 12. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

már mért lenne gáz?!

mondtad hogy sulitársad is. nem értem mi a probléma :D

ha meg anyuddal is jóban van akkor nagyobb az esély rá! egyébként nem jönne rá, teljesen normális ha barátkozol vele :D sok sikert! ;) 15/L

2009. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony, nyugodtan szóba elegyedhetsz vele a suliban, csak ne támadd le nagyon erősen :)

Én sokszor szólok idegen emberekhez jártomban-keltemben, és ha mosolygós vagy, akkor nagyon szívesen veszik általában!

Pl a suliban ha látod tanulni, akkor mondhatod, hogy "uhh, töri, pont most írtunk belőle, sok sikert!", vagy "látom, jól megáztál te is :)", tehát hasonló dolgok kapcsolódási pontot jelenthetnek. Ha félsz, hogy elszúrod, teszteld másokon és belejössz :) (mivel ez egyáltalán nem kikezdés)

2009. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!