Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet anyum nemakarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet anyum nemakarja elfogadni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azzal kezdődött ez az egész hogy miután összejöttünk rá egy 5hónapra én elszöktem ittholról és odaköltöztem hozzájuk. Aztán rá 1 hónapra hazaköltöztem vissza mert összevesztünk azon hogy ő nemakar gyakorlatra járni meg suliba. Aztán én ugye csak szeretem és nemhagytam el. 1hónapig titkos kapcsolatban voltunk hogy anyumék ne zaklassanak ezzel. Most tegnap kiderült ez az egész és mindenki felvan zaklatva anyámék félnek hogy majd később ugyanezt fogja csinálni meg mindennek elmondják. :( És hogy később ha esetleg összeházasodunk majd elhagy meg ilyenek. Ha valaki hasonló cipőben jár az írjon vagy ha valaki tud adjon tanácsot arró hogy hogy lehetne anyumat arról meggyűzni hogy megváltozott a barátnőm meg ilyenek mert azóta normálisan jár minden hová és mindent megcsinál amit kell. előreis köszi
2009. dec. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki időt. Teljesen érthető, hogy aggasztja anyukádat a lány. Nem akart tanulni, gyakorlatra járni, elszöktél miatta. Sok idő kell amíg ezt egy szülő feldolgozza, de idővel menni fog.
2009. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, csak a legjobbat akarja. Megengesztelni csak hosszú és fáradtságos munkával lehet. Bizonyítsd be neki, hogy minden okés, és rendben megy. persze az időtényező a legfontosabb, 1 hónap után ne várd azt, hogy bizalmába fogadja a lányt. Kitartás.
2009. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS ADDIG MIT CSINÁLJAK JÁRJAK VELE VAGY TITKOLJAM VAGY NEMTOOM :S SZERINTETEK?
2009. dec. 12. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
ha próbálnád is titkolni, úgyse hinnék el neked otthon. kerüld a témát, meg mondjuk ne lógjatok egymáson, de azért ne szakíts vele szerintem. idővel majd benő a feje lágya.
2009. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!