Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, lassan 1éve ismerjük egymást barátok vagyunk de én többet szeretnék ebből kihozni és nem tudom hogy hogy kérdezzem meg tőle vagy hogy hogy közeledjek felé...Előre is köszönőm a válaszotok

15/F


2009. dec. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem simán az ismerkedés lépcsőin járj. Szemezés, gyakori beszélgetés, utalj rá, hogy tetszik. Ebből észre fogja venni, hogy tetszik neked :)
2009. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
sztem csak lazan meny oda hozás és mond meg neki hogy te xy...nagyon megkedveltelek ezért meg ezért és szeretném ha több is lehetne köztünk csak lazán mit veszithec?legfeljebb beégsz elöte és enyi:D
2009. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"arra gondoltam, elmehetnénk kettesben is valahova, nem csak mindig haverokkal" hangsúly: kettesben-en. :) példa volt. vagy ha tudod a telszámát, írj neki sms-t, hogy nagyon csinos volt ma a pulóver, a fülbevaló v akármi..a lényeg, hogy éreztesd vele, hogy tetszik. lehet h a maguk útján is elindulnak a dolgok, ha ilyen apró lépéseket teszel felé :)
2009. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, beszélgess vele, vagy tudd meg melyik tantárgyban jó, kérj tőle segitséget, kezdetnek az is jó. Ha valamit megtudsz róla, könnyebben a közelébe férkőzhetsz, pl. szeret táncolni, meccsre járni, akármi.
2010. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!