Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön el hozzánk soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön el hozzánk soha sem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mindig én megyek hozzá ha találkozunk, viszont ő csak karácsonykor jön hozzánk, akkor is szerintem csak muszájból, mert gáz lenne, ha akkor sem jönne el. Most is pl elmegyünk a városba és nálunk találkozunk, de nem jön fel, lent megvár a kapuban. Kérdeztem tőle, hogy miért nem jön föl, a szüleim is szeretnék látni, nem kell sokáig maradni, csak pár percig, de ő nem jön fel... Ami nagyon fura, hogy nem is lehet erről vele beszélni, ha felhozom a témát, akkor mindig terel. Még soha semmi okot nem mondott. A szüleim meg (úgyérzem teljes joggal) cseszegetnek állandóan, hogy miért nem mer feljönni én meg nem tudok mit mondani.

A kapcsolatunk elején nem volt ilyen, néha azért nálunk is volt. Nem kellenne mindig nálunk lenni, mert náluk szerintem is kényelmesebb, de azért néha-néha nem ártana ha itt lennénk szerintem...

Nem is tudom ezt vele megbeszélni, mert mindig csak tereli a témát, meg puffog, hogy "jaj ne kézd már megint.." és nem tudok erősködni, hogy beszéljünk, mert úgy felkapom a vizet, hogy biztosan kiabálnék vele, amit nem akarok...


2008. júl. 22. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy történt vmi ami miatt nem akar felmenni?Valamelyik szülö mondott vmit akár nem rossz indulattal de rossz esett és nem akarja magát kitenni ennek még 1x?Vagy nem fél valamelyiküktöl?Biztos kellemetlen neki a téma,de azért megmondhatná az igazat mert ugye néma gyereknek anyja sem érti a szavát,ugy talán tudnátok rajta segiteni.Próbálkozz finoman mondd neki hogy nem neveted ki és hogy segitesz ha tudsz,vagy hogy csak mondja el nem muszály feljárni hozzátok csak hogy tudd az okát.
2008. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején, amikor még járt hozzátok, nem lehet, hogy történt valami negatív dolog vele, amiről esetlegh nem tudsz? :S Más nem nagyon jut eszembe..
2008. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs otthon senki, akkor sem akar feljönni? mert ha akkor feljön, akkor szerintem a szüleid előtt van zavarban. viszont ha akkor sem, akkor talán a lakás zavarja.
2008. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Körülmények, szülők, zavarba van...? Ennek sok oka lehet, és megtudlak érteni, ez rém kínos lehet... Lehet, h nem csípi a szüleidet :S Persze akkoris illene. Hát nem tudom. Szerintem egyszer maradj csöndbe, mikor együtt vagytok, és előbb-utóbb úgy is érdekelni fogja, hogy mi van. Akkor pedig nagy nehezen engedj neki, és nagyon higgadtan magyarázd el neki, hogy ez így nem jó, mert így még segíteni se tudsz, ha nem mondja el, mi a baj. Kénytelen lesz! Csak ne add fel. Az pedig hülye kifogás, h már megint ezzel jössz... Nem, még mindig. Ilyen nincs, hogy vkiből nem lehet kiszedni. Akkor egészen addig ne számítson semmilyen kommunikációra, amíg el nem mondja, mi van. Azért ez így nem mehet hosszútávon!
2008. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én sem szeretek a barátom szüleihez járni. annyira nyomasztó, sötét, fura szagú (nem büdös!) a lakásuk, hogy rámtör a rosszérzés, ha ott vagyok. ezért inkább én is kerülöm az ilyen helyzeteket.
2008. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a szüleim mindig a lehető legnyájasabban viselkedtek vele, nem tudom elképzelni, hogy mi baja lehet.

Ez így lehet, hogy hülyén hazik, de mér évek óta járunk, sokan ennyi idő után már összeházasodnak (nálunk ez még azért odébb van), de ha eljátszom a gondolattal, hogy összeházasodunk, legy gyerek, meg minden, akkor mi lesz? Majd egyedül járok haza, ő nem jön velem, vagy mi? Eleinte nem zavart, hogy nem jön, de amikor elkezdék mondogatni a szüleim, és belegondoltam ebbe, azóta már tényleg zavar, mert ez így nem normális szerintem sem.


De tényleg nem tudom, hogy hogyan is tudnánk megbeszélni, mert ha felhozom a témát, akkor erőteljesen hárít, nem hajlandó erről beszélni...

2008. júl. 22. 11:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Te sem beszélsz. Semmiről. Meg se szólalj. Szabályosan sértődj meg, amiért nem hajlandó neked ezt elmondani! Nem a bizalom az első egy kapcsolatban? Dehogynem. Szerintem nyugtasd meg róla, hogy bármi is az, neked elmondhatja, nem fogod továbbadni a szüleidnek, csak mondja el, mert így nem juttok semmire!!
2008. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A lakás is tiszta. Anyu, mint a legtöbb anyua rendmániás, amíg feljárt hozzám, mindíg kitakarítottam a szobám, mielőtt feljött, szóval nem tudom. Nem is hagytam egyedül a szüleimmmel soha, max pár percre, de nem tűnt fel, hogy esetleg olyat mondtak, vagy tettek volna, ami ezt okozhatja.
2008. júl. 22. 12:03
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, de mért nem jó ez a megoldás, ha "arrra kényszeríted", hogy elmondja neked? :$ Hisz addig nem tudsz rajta segíteni, amíg nem tudod, mi a probléma. A nők fejébe meg szerintem meglehetősen nehéz belelátni olykor.. :$ :)
2008. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltél vele, írd már meg mit mondott, mert már érdekel :)
2008. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!