Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele h nemszeretem?

Figyelt kérdés

van 1srác aki betegesen viselkedik nemhagy folyton azzal van h szerelmes belém és h járjak vele nemérti h nemszeretem és h haggyon..megszerezte a telószámomat is és állandóan zaklat..nemveszem fel de sms-t ír meg csörget éjjel nappal

szerintem ez már beteges..1szer(úgy 1hónapja csókolóztunk..de csak azért mert akkor még tetszett kicsit meg 1kis alkoholt is ittam:S/ez buliban volt am ottismerkedtünk meg de már nem...és ezt neki is mondtam már de nemhagy...)és azóta nemhagy hogy rázzam le hogy értessem meg vele ha nemért a szépszóból?

15.5/L a srác 16/F


2009. dec. 12. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááááát... Minek csókolóztál Vele? Most ez olyan, hogy megiszod a levét annak, amit csináltál. Belédzúgott.
2009. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most komolyan, mit vársz??? :D nem is vagyok mondjuk meglepődve, a korotokból kiindulva...hát, így jártál, viseld következményeit....
2009. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocs de én ha ennyi lenék lehet drasztikus válasz adnék neki.Mert nem lehet csak úgy 1nöt zaklatni.Szerintem.De vannnak lány ismeröseim is és ök sem szokták hagyni.Amúgy én is lány vagyok.
2009. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy nagyon lelkesítetted, hát meg is csókoltad... Szóval ne várd, hogy olyan hamar lemond Rólad. Főleg ha olyan típus. Örülj, hogy nem én voltam. :D Akkor fél év az életedből arról szólna, hogy megpróbállak visszaszerezni. :) Bár én azért nem tapadnék ennyire Rád, de megpróbálnálak újból elcsábítani.
2009. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó na igaz de akkor még nagyon bejött azért de most hogy megismertem rájöttem hogy belülről nemolyan klassz mint kivülről...és most nemhagy békén:(
2009. dec. 12. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
és azt hozzátenném h a srácnak előtte 1jó órával mondtam h nálam a csók nemjelent semmit...szóval tudta és am 1csók miatt h lehet beleszeretni bárkibe is hisz nemis ismer igazán...
2009. dec. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!