Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a ve'leme'nyetek erro''l?

Figyelt kérdés
Szerdan volt az egy eves evfordulonk , en ajandekot vettem neki, osszeallitottam egy cd-t a kedvenc kepeinkkel es a kedvenc zenenkel.Tole viszont nem kaptam semmit.2nap mulva osszeszedtem magam hogy megemlitsem neki , nem ezt vartam tole,erre o , hogy sajnalja de nem allt ugy anyagilag.Viszont en nem kertem h penzt koltson ram , mert megertem ha epp nincs penze de eszebe se jutott valamit is mondani.
2009. dec. 12. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elfelejtette nem?Vagy nem tartotta fontosnak!!De ha tényleg nem volt rá pénze, legalább mondhatott volna valamit!


20L

2009. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég rossz dolog. de lehet az is h most ezer problémája van (főleg az h nincs pénze stb) és máshol járt éppen a gondolata. szerintem megbocsáltható ezek a pasik minig minden dátumot elfelejtenek... vigaszdíjként kérj kényeztetést: masszír simizés kis nyalakodás...
2009. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg furcsa.......Szerintem inkáb elfelejtette,csak nem meri bavallani,mert amúgy meg tényleg mondhatott volna vmit.
2009. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem felejtette el , de azelott par nappal beszelgettunk es emlitettem h kellene valami jo program aznapra vagy valami, es erre o h "mi van ha 1 eve jarunk?az meg semmi" na de ha nekem fontos mert nem erti meg?
2009. dec. 12. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
én személy szerint nagyon sok dátumot elfelejtek, de azt hogy mikor jöttem össze 1 lánnyal azt sose... sőt a lány szülinapját se. nemtom lehet csak én vagyok így ezzel. de ha ez volt a válasza, hogy az még semmi, akkor gratulálok neki. van 1 aranyos barátnője aki kreatív, és nem pénzmániás. én ezt valahol megbecsülném, és nem ilyen "akciókat" csinálnék. 18/f
2009. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek az évfordulós baromságok...Csak lány lehetsz!!!

Mi férfiak nem foglalkozunk az évfordulókkal, ez tipikusan női dolog. Én rendszeresen elfelejtem, de még, ha eszembe jut is, nem tulajdonítok neki hatalmas jelentőséget...Lehet, hogy a legtöbb lány most parasztnak tart, de ez van. Még a saját születésnapomat sem tartom fontosnak, nem is kaptam semmit sem a barátnőmtől, mert épp fasírtban vagyunk és nem is vártam el tőle, hogy bármit is vegyen nekem...Pedig idén elég drága ajándékot kapott tőlem és még azt sem tudta értékelni, csak pár napig...Ez jobban fáj, mint az, hogy nem kaptam semmit.

Nem kaptál semmit, na és?! Ott vagytok egymásnak! Mi kell még? Hiába minden nő egyforma...Csak a külseje más...

31/F

2009. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nő létemre teljesen egyet értek az utolsóval. Minek az a hercehurca? Kit érdekel mióta vagytok együtt? Engem sem érdekelnek az ilyen évfordulók, teljesen hülyeség.

Nem tudom mit vártál, ha a barátod még meg is mondta, hogy hülyeség, megjegyzem teljesen igaza volt.

2009. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

lehet hogy en viszem akkor tulzasba...de mivel beszeltunk rola,megjegyzem szolhatott volna hogy neki ez nem fontos es nem fog penzt kolteni ram vagy akarmi...es raadasul szamitott ra hogy tolem fog kapni valamit.

mikor felhoztam a temat sms-ben,akkor sajnalkozott h nem ezt erdemlem es stb , s odairta h azert meg utolag a rozsat megkapom :-??

2009. dec. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!