Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszunk! Nők, pasik, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszunk! Nők, pasik, mi a legnagyobb bajotok a másik nemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem az a bajom a nőkkel kapcsolatban, hogy felületesek, pl valakit kinéztem baráti társaságban, láttam buszon, de tömeg volt, nem tudtam odamenni hozzá. Ráirtam este, hogy "te voltál a buszon" de válaszra nem méltatott... Tehát mintha lesz.arnák az egész társkeresést úgy ahogy van. (és most kérlek ne ba.sszatok le, kismillió ilyen esetem van)


Kinek mi a legnagyobb baja a másik nemben? Pasinak nővel, nőnek pasiban?


2014. márc. 1. 23:08
1 2 3
 21/28 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Az egyetlen bajom talán a nőkkel,hogy normálissal még nem volt dolgom.Nem azt mondom,hogy nincs,de akiket én kifogtam azoknál mindig kiderült,hogy nem teljesen normálisak.
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem a nők mentalitásával van probléma hanem a te hozzáállásoddal..

Általában a többségnek van annyi sütnivalója,hogy átlássa mikor kell tovább próbálkozni és mikor érdemesebb hagyni... azért mert ez neked nem megy ne minket hibáztass!

Tudod mindenki "egy a sorból" státuszból indul mert nem Te vagy egyedül pasi a Földön...még ha bányarémnél próbálkozol akkor sem valószínü, hogy egyetlen leszel számára. Mert ahogy én látom már őket is egyre jobban keresik. Vagy ő dönt úgy, hogy feltornássza magát és akkor megintcsak kitárul a világ. Nagyon kevesen indulnak helyből "előnyből". Az közben alakul ki.

Mindenki egyénileg tornássza fel magát abba a státuszba ahol már egyedüli lehet vagy legelső, ha olyan lányt talált akinek ő jön be legjobban. Mert lehetsz Te akármilyen jó ha a lánynak mások a szempontjai akkor labdába sem rúgsz, hiába lennél másnál Etalon. Senki nem hülye, a rendelkezésre álló választékból mindenki az elérhető legjobbat fogja választani. (nem, nem mindenki a külső és a pénz alapján kinek mi a fontos)

A lány dolga, hogy korrekt legyen a Te dolgod, hogy "eladd magad". Nem a nőket kell hibáztatni a sikertelenségekért hanem tanulni a hibákból, átlátni az összefüggéseket és alkalmazkodni a kialakult "trendekhez", a lány által felállított elvárásokhoz és az sem árt ha nem nyavalyogsz hanem próbálsz fejlődni.

2014. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem az ég világon semmi bajom a nőkkel.


Élni és élni hagyni a mottóm.

2014. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
10#23 :A LEGTUTTIBB VÁLASZ.Ne törödj vele,hogy lenulláztak,a z igazságot nem igazán tudják elviselni.Több évtizedes tapasztalattal a hátam mögött én sem írhattam volna le jobban.GRATULÁLOK!!!!!!!!!!
2014. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

igazság szerint nem az a kérdés, hogy szapuljuk a másik nemet, hanem hogy mik a meglátások, milyenek a pasik, milyenek a nők... én azt mondom: felületesek, és szarnak arra, hogy ki akar kikezdeni velük - pedig "néhányak" csak társat szeretnénk magunknak.

Persze látom, az átlagpasi ha megszerzi a nőt, már nem értékes számára, majd igyekszem ezt elkerülni :)

2014. márc. 2. 16:15
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem szapultam én senkit, az nálam nem így néz ki. :D Nem szitkozódtam, nem fogalmaztam trágárul, nem halmoztam fel sértéseket, hanem leírtam, amit gondolok. Mivel az volt a kérdés, hogy mi a baj, negatív dolgokat írtam és alaposan és az irományban alaposan ki is lett fejtve.
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: én teljesen megértem ezt a problémát... tényleg nem lehet könnyű eldönteni egy fiúnak, hogy mikor érdemes tovább nyomulni, és mikor nem. A nők sokszor nem adnak egyértelmű választ... (ha meg mégis, akkor a férfiak hiszik, hogy nem volt egyértelmű, mert már ezt szokták meg a nőktől).


Egyébként meg csak akkor vagy "egy a sokból", ha olyan lánynak udvarolsz, aki népszerű a fiúk körében. Sok lány van, akit senki nem vesz észre...

2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem tudom hol álmodtad én pont forditva tapasztaltam de már leirtam.
2014. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!