Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszunk! Nők, pasik, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszunk! Nők, pasik, mi a legnagyobb bajotok a másik nemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem az a bajom a nőkkel kapcsolatban, hogy felületesek, pl valakit kinéztem baráti társaságban, láttam buszon, de tömeg volt, nem tudtam odamenni hozzá. Ráirtam este, hogy "te voltál a buszon" de válaszra nem méltatott... Tehát mintha lesz.arnák az egész társkeresést úgy ahogy van. (és most kérlek ne ba.sszatok le, kismillió ilyen esetem van)


Kinek mi a legnagyobb baja a másik nemben? Pasinak nővel, nőnek pasiban?


2014. márc. 1. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ha nem tetszik egy csaj, akkor nyilván minden bajom lesz vele. Viszont ha tetszik egy nő, akkor nem lesz vele semmi bajom. Egyéni hibái mindenkinek vannak, neki is, nekem is, ezért azt nem számolom bele.


25/F

2014. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

nekem a nőkkel az, hogy buták sokszor az agyamra mennek.hogy egy ezred másodpercig azt hiszik hogy ők jobban tudják mi a jó nekem mint magam és megbántódnak mikor hamar rájönnek h nem :D

Ha belém kötnek, mert nem emlékszek idióta dátumokra :D

és az ha lenézik az exeimet,vagy szapulják ok nélkül:D


meg mikor éppen mi :D mindig tudok találni valamit.


meg, hogy nem találok olyan jó fej csajt akit komolyan vennék, mert komolyan lehetne venni.

meg mikor okoskodnak,csak nincs mire.És megint ki kell oktatnom.

meg...na mind1 :D elég.


ja és a tuti! a haverjaimmal legyen kedves,erre pipa vagyok ha nem:D

2014. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
47%

Nekem semmi.Szerintem,ha nő lennék én is agyvérzést kapnék,ha naponta minimum 5 nyomorék próbálkozna be,hogy meg akar ismerni.Az emberek többsége rágörcsöl a párkeresésre és az egyik nem ilyen egyedei úgy viselkednek,mint egy kanos pincsi,a másik nem tagjai pedig időnként rinyálnak,hogy ők nem kellenek senkinek,stb.

Nekem kuŸ\/@ mindegy ki mit csinál.Ha lekoptat egy lány,nem veszem személyes sértésnek,mint a sok fogyatékos,mert én is koptattam már le lányt,aki nem tetszett és elég kellemetlen hallgatni az undorító mocskolódást.

Aki nem képes kezelni a visszautasítást és nem tud érett felnőtt ember módjára viselkedni utána,hanem duzzog,mint egy kisgyerek,az inkább ne is kezdjen kapcsolatba,mert még nem nőtt fel!

Az általánosításokat pedig hanyagoljuk!Nem vagyunk egyformák.

23/F

2014. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Kérdező:Minden ember felületes valamilyen szinten.De amikor kimegyek az utcára,akkor nem csak a Brad Pitt hasonmásokat látom szép lányokkal mászkálni.Azt pedig ne mondd,hogy neked nem fontos a külső,mert kétlem,hogy összejönnél egy 120 kilos bányarémmel,csak azért,mert kedves!
2014. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani. Semmi bajom a pasikkal, van egy pár fiú barátom is, akiket ugyanúgy szeretek mint a lányokat. Az eddigi barátaimmal az volt a baj, hogy megcsaltak, gerinctelenül viselkedtek, vagy csak szexre mentek. De nyilván lányoknál is vannak ilyenek, és nem minden fiú ilyen.

Ami mondjuk zavar, hogy úgy figyeltem meg a környezetemben, hogy a fiúk kevésbé szeretnek olvasni mint a lányok. Ez nálam nagy hátrány, mert csak olyan sráccal tudok komoly kapcsolatot elképzelni, aki szeret olvasni. 18l

2014. márc. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom a férfiakkal. Csak azt tartom nagyon undorítónak, ha egy férfi csak d.gásra tartja jónak a nőket.
2014. márc. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
27/L Két fajta ember van aki elviseli a másikat a hibáival együtt is meg aki szarik rá! És mi a bajom? Három dolog kell a pasiknak: szex, kaja, alvás (meg egy kis zsé :D)! És ha vmelyik hiányzik kis görényekké változnak akik megkeserítik az életünket! De azért jó hogy ott vann velünk a kis görény. Valljuk be őszintén! Ja és ne szapuljatok minden nőt csak aki megérdemli :D
2014. márc. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom a férfiakkal, hogy ha már stabil a kapcsolat, nem tesznek annyit az egészért, és azt hiszik, ők az istenek, amikor a nő beléjük esett.
2014. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik, hogy sokan nem tudnak csak a barátaim lenni. Mindenki többet akar és persze ennyi volt a nagy barátság mikor kiderül, hogy én nem szeretnék többet faképnél hagynak. Sosem árultam zsákbamacskát megmondtam, hogy nem lesz semmi de nem értette meg tovább nyomult aztán mikor rájött, hogy valóban semmi akkor engem okolt, hogy ő miattam nem ismerkedett mert rám várt. Csak tudnám ki kérte rá. Értetlenségéről nem én tehetek.
2014. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"Nekem az nem tetszik, hogy sokan nem tudnak csak a barátaim lenni. Mindenki többet akar és persze ennyi volt a nagy barátság mikor kiderül, hogy én nem szeretnék többet faképnél hagynak. Sosem árultam zsákbamacskát megmondtam, hogy nem lesz semmi de nem értette meg tovább nyomult aztán mikor rájött, hogy valóban semmi"


hát igen, ezért nem jó pasinak lenni.

Ha nyomulok, akkor csak "egy" vagyok a sokból.

Ha nem adom fel az első nehézségekre, akkor hülye vagyok, hogy nem értek a szóból (kár, hogy minden második nőnek az a jelszava az ilyen oldalakon, hogy "soha ne add fel", "kövesd az álmaidat" stb.

Ha meg veszem a lapot, és továbbállok, akkor meg az a baj.


csak remélem, hogy ilyen mentalitású nőből nincs sok :)

2014. márc. 2. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!