Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit tennétek, ha a pasitoknak csak jót akartok, és mondotok valamit, de kotnyeleskedésnek jön, és ő leolt azzal, hogy "semmi közöd hozzá"? Mert engem marhára idegesít.

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem akartam semmi rosszat, csak meg akarom óvni attól, hogy elveszítse a munkahelyét.. Dehát, semmi közöm hozzá"


De miért kell köríteni hozzá? Miért nem írod le a teljes szituációt?


Illetve mióta vagytok, együtt, együtt éltek-e? Ha közös kasszán vagytok, akkor van némiképp beleszólásod abba, hogy van-e munkája..


De konkrétan a munkahelyi dolgaiba én se szólok bele a férjemnek, ahogy ő se az enyémbe, pedig lassan 21 éve együtt vagyunk. Csak megbeszéljük, mi volt a munkahelyen...


na meg nem mindegy, mibe akarna beleszólni... ha lógnék, nem járnék be, és aggódna, akkor elgondolkoznék.


Ha abba akarna beleszólni, hogy hogy szervezem meg a munkát, akkor azt nem hagynám, mivel lehet, hogy van véleménye, de a konkrétan adott helyzetet én látom át.

2014. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell hagyni, hogy b*ssza el jól a dolgot. Aztán ha rájön, hogy igazad volt, akkor lehet, hogy legközelebb nem fog oltogatni, ha meg igen, akkor csinálja úgy a dolgokat, ahogy akarja. Csak semmi hiszti nőtársaim!
2014. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyet mond neked, akkor ott már nagy gáz van, rátapintottál.
2014. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez nem fordulhat elő nálunk, hisz tisztában vagyok azzal, hogy milyen, sosem tennék/mondanék olyat, amiről tudom, hogy mi a véleménye vagy, hogy áll a dolgokhoz.

Csak ismerni kell a másikat és tudni hol a határ a másiknál.

2014. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!